as elleride tutuyormu

as.iz avatarıas.iz 14 Haziran 2013 içinde 09:21 yazıldı.
Paylaş Facebook Twitter Google Email

Merhaba arkadaşlar;

Herkese hayırlı cumalar diliyorum,Mevla bu mubarek şaban ayında,mubarek cuma gününde ve cuma vaktinde tüm romatizmalarda muzdarip arkadaşlara ve bizimle birlikte tüm hastalıklarla uğraşan kardeşlerimize şifalar ihsan eylesin.. :)

Geçen yıl dizanteriyle boğouştuğum günlerde ellerim ağrımaya başlamıştı.sonra sakroileitle boğuşmaya başlayınca salazoprinede devam edince ellerimi rahat bırakmştı romatizma, bir haftadır ellerim dökülecek gibi ağrıyor,özellikle işaret parmaklarımın elle birleştiği eklem şiş vaziyette..  As miyim diye düşünürken Ra damı var diye düşünmeye başladım.. :boks:

As de eller tutulurmu veya
        Ra da sakroileit olurmu
        3. ihtimal hem :As hem Ra ylamı boğuşuyorum.. Dertler derya :'(

Salazoprinide kesmedim hiç.. ne  tetikledi diye son haftamı düşünüyorum geceden bu yana..farklı olarak yaptığım iki şey var sizce hangisi tetikledi
        – 1 haftadır fiziken çok ağır çalışıyorum,masabaşından kalktım. belimdeki ağrıyı unuttum sayılır belime iyi geldi ağır fiziki çalışma hayatı
        -2 sürekli nezleden gripten kurtulamadığım için bağışıklık güçlensin ve malum klebsieella denilen bakterileri öldürsün diye en güçlü doğal antibiyotik olduğunu düşündüğüm zeytinyaprağı ekstarktı kullanmaya başladım.

Devamı için giriş yapmalısınız.. !