Ağız sütü, İlk süt – Kolostrum

ENIGMATIC avatarıENIGMATIC 1 Aralık 2012 içinde 15:32 yazıldı.
Paylaş Facebook Twitter Google Email

1994 yılından beri bu hastalık ile cebelleşiyorum saçma sapan teşhisler sonunda 2002 yılında, askerlik dönemimde askeri hastanede son olarak as teşhisi kondu. 2002 yılından itibaren endol, vs kullandım 2006 – 2012 şubat ayına kadarda biyolojik ajan kullandım. 2012 şubat ayında son iğnemi vurdum ve akabinde tesadüfen ablamın gıda takviyesi mantığıyla tavsiye ettiği %100 saf pastorize edilmiş inek ilk sütünü (ağız sütü) 3 ay boyunca her sabah 4cl olarak kullandım ve (bazıları reklam yapıyorsun vs diyecek ama tüm samimiyetim ile kendi durmumu anlatıyorum) ve sonuçlara inanamadım. arkadaşın da dediği gibi vücudum spor istemeye başladı öyle bir enerji hissediyorum ki 1 ay boyunca spor salonunda çalıştım ancak haziran sonunda 87kg olduğum için vücut yağ oranımda oldukça yüksek olduğundan koşu bandı vs için spor salonuna para vermek istemedim ve düştüm yollara istanbul içerisinde iş çıkışları bazı günler 11km olmak üzere tempolu yürüdüm ve hala yürüyorum. şuanda 75kg da kilom sabitlendi ve sıfır ilaç ile ki normalde biyolojik ajan kullanmadığım dönemlerde ağrıdan beynim uyuşuyordu yerine indometazin kullanıyordum ağrılar hafiflesin diye. birde kimseye tavsiye etmiyorum ama sigara kullanıyorum normalde b.a. kullanmadığımda ağrıları %100 artırıyor bu unsur ona rağmen şuanda sıfır ilaç ile hiç ağrı hissetmiyorum ve söylediğim gibi aşırı enerjik hissediyorum kendimi 15-16 yaşında hissediyorum ki yaş 31 heh işin diğer güzel bir yanı benim omurga %75 tutuk bambu halinde bir çok kısmı ancak artık esneklik hissediyorum hareketlilik var sırtımda ve bu beni aşırı heyecanlandırıyor yıllar sonra böyle bir gelişme hissediyor olmak muhteşem yeniden doğdum sanki aşırı bir güven geldi ve artık bu hastalığı yenebileceğimi düşünmeye başladım! bu mümkün! şuanda 250 mekik çekebilecek kapasitedeyim :D abartmıyorum!

Devamı için giriş yapmalısınız.. !