Gıda intolerans testi yaptıranlar.

McKayaMcKaya 2,655 İstanbul
kategorisi Haberler
Malum, başı din bezirganı bir şaklaban olan çeteye operasyon yapılıyor. Bu çetenin elemanı olan bir doktor ve çete bundan yıllar önce; ''Kan kanseri oldum ölmek üzereyim'' diyerek uygun ilik için kan bağışı kampanyası başlatmış, vicdan sahibi insanları aldatarak toplanan 160.000 kan örneğini İngiltere'ye göndermişti. Toplumumuzun gen haritasını çıkarmaya yönelik bu proje ile 160.000 kan örneği yabancı istihbarat örgütlerinin eline geçmişti. Tabii bu şahsın hasta olmadığı ortaya çıktı ama ne hikmetse bu hırsızlık için ne bir kovuşturma yapıldı ne de dava açıldı.

Bu kumpasın ortaya çıkmasından sonra çete taktik değiştirerek başka yolla örnek toplamaya devam etti. Nasıl mı?

Bu çetenin 85 şirketine şu anda el konulmuş bulunuyor. Bu şirketlerden bir tanesi sağlık alanında faaliyet gösteren bir şirket. Gıda Intolerans testi yapıyoruz yalanı ile vatandaşın binlerce lira parasını alıp, ''bu test sadece İngiltere'de yapılıyor, kanları oraya göndermemiz lazım'' diyerek yine binlerce kan örneğini kaçırdılar. Test filan hikaye. 

Bunu niye anlattın derseniz; bu sitede ''bu testler gereksiz, bir şey ifade etmez'' dediğimiz için linç yemiştik de hatırlatayım dedim.

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

knrsln volkan007 brendlemus mohamramaciot ylmzbsk farukeroglu cemalarabaci Yalçın Çağlı Tayner33 Hayatgüzel