Akupuntur

CNN kanalında şuanda akupuntur ve ozon tedavisi hakkında söyleşi var romatoloji yi ilgilendiren konusmalarda oluyor

Yorumlar

 • sevgilersevgiler 787 Eskişehir
  Hikaye.bosver
 • BirineBakipCikicamBirineBakipCikicam Yükleniyor... 82 Bursa
  As a karsı inancımız bu kadar yok oldu yani
 • McKayaMcKaya 2,655 İstanbul
  Programı izledim. Cerrahpaşa'nın eski hocası 74 yaşındaki Hasan Yazıcı alternatif tedaviler konusunda, ''bunca yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum, Romatizmal hastalıklarda hiç bir alternatif tedavinin faydalı olduğunu görmedim. Bu konuda olumlu ne bilimsel bir çalışma ne de araştırma yoktur'' dedi. ''Belki biraz Akupunktur o da sadece bel ağrılarının azaltılmasında sonuç verir'' diye ekledi.
  (2) mono Mery
 • BirineBakipCikicamBirineBakipCikicam Yükleniyor... 82 Bursa
  Ben tedavinin olmadığını düşünmüyorum bütün hastalıkların tedavisi belkide suanda bile bulunmustur ama saolsun ilac şirketleri paranın peşinde olduğu için bizler ağrılarla yasıyoruz 
 • emosemos 1,320 Istanbul
  Sevgili @McKaya o zaman ,bu yeni duydugum herbaliste  gitmenin bir faydasi olmayacak  hocanin soylediklerinden sonra.
  Gunlerdir bir arkadasim başımin etini yiyor illede gidelim diye.bu amca sariyerdeymis belki duymussunuzdur sizde.sozde dort ayda, iki buklum gelen birini tamamiyle arindirmis.giden arkadas beni anlatmis adamin ilk soyledigi şey ,"bu arkadasiniz cok yakinindan darbe yemis biri.zira bu hastalikta olan hemen hemen herkes boyle darbeli demis"
  falci gibi valla nerden bildi acaba :huh:.
  Hani yalan da degil .zaten ne olduysa ondan sonra oldu... :(

 • McKayaMcKaya 2,655 İstanbul
  emos dedi:
  Sevgili @McKaya o zaman ,bu yeni duydugum herbaliste  gitmenin bir faydasi olmayacak  hocanin soylediklerinden sonra.
  Sevgili @emos Hoca'nın söylediği bilimsel ölçütler çerçevesinde hastalığın iyileştirilmesinde alternatif tedavilerin anlamlı bir sonuç vermediği. Ama bu bu tür tedavilerin faydaları olmayacağı anlamına gelmiyor. Çünkü biz AS'nin yanısıra bir çok sorunla boğuşuyoruz. Kimimizin sindirinm sistemi bozuk, kimimiz uykusuzluk çekiyor (anladınız siz onu), kimimiz sürekli depresyonda, topuk ağrıları, göz problemleri...listeyi daha da uzatabiliriz. Demem o ki, eğer alternatif tedaviler bu yan problemleri çözüyorsa ona da eyvallah. 
 • emosemos 1,320 Istanbul
  Aynen oyle size katilmamak mumkun degil.o zaman denemekte fayda var diyerek en yakin zamanda bir ziyaretine gdeyim .şifanin nerden gelecegi belli olmaz .
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

knrsln volkan007 brendlemus mohamramaciot ylmzbsk farukeroglu cemalarabaci Yalçın Çağlı Tayner33 Hayatgüzel