İSYAN

MERHABA ARKADAŞLAR BURADA YAZDIKLARIMLA İÇİNİZ KARATMAK İSTEMİYORUM.AMA BİR ŞEKİLDE DESAARJ OLMAK İSTİYORUM.ÇÜNKÜ ÇEVREMDE DESARJ OLABİLECEĞİM KİMSE YOK.RAMAZAN AYINA GİRDİK VE BENDE DAYANILMAZ AĞRILAR BAŞLADI ŞU AN İŞYERİNDEYİM ZATEN ANCAK İŞYERİNDEN YAZABİLİYORUM.EVİMDE BİR BİLGİSAYARIM YOK.BEN MORAL BOZUKLUĞUNU AS Yİ TETİKLEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM YAKLAŞIK 8 YILDIR HASTALIĞI TAŞIYORUM AMAM EN YOĞUN AĞRILARIMI YAKLAŞIK 1 YILDIR YAŞIYORUM.BU ARALAR MADDİ OLARAK ÇOK AŞIRI ZORLUK YAŞIYORUM KİRAMI VEREMİYORUM 3 AYDIR ELEKTRİK FAATURASINI ÖDEYEMEDİM VE HER GÜN BİRAZ DAHA BORCA BATIYORUM.SEBEBİDE EŞİM 3 YIL KADAR ÖNCE KADINSAL RAHATSIZLIKLAR YAŞADI ONU TEDAVİ ETTİREBİLMEK İÇİN ZATEN İYİ OLMAYAN MADDİ DURUMUMUN İYİCE KÖTÜYE HATA BATAĞA SAPLADIM. ÇOK ŞÜKÜR ŞU AN EŞİM İYİ. AMA BEN O DÖNEMDE BANKADAN ÇEKTİĞİM KREDİLERİN ACISINI ŞİMDİ ÇEKİYORUM. O ZAMANKİ 600 MİLYONA KARŞILIK ŞİMDİ 5 MİLYAR ÖDÜYORUM.TAKSİTLER AYDA 425 MİLYONA DENK GELİYOR GERÇİ 8 TANESİNİ ÖDEDİM AMA BU ARADADA HER ŞEYDEN FEDA ETMEK ZORUNDA KALDIM.BAZEN ÖYLE OLUYORKİ İŞE GİTMEK İÇİN YOL PARASIN BİLE BULAMIYOR.EVE EKMEK ALMAKTA ZORLANIYORUM.BAZEN ALLAHA İSYAN EDİYORUM ZATEN ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HER TÜRLÜ SIKINTIYI YAŞADIM Bİ AS EKSİKTİ ODA BENİ BULDU YANİ ANLAYAÇAĞINIZ BİR TARAFTAN AS BİR TARAFTAN MADDİ SORUNLAR YAŞAM GERÇEKTEN ÇOK ZOR.BİDE BENİ ENÇOK ÜZEN BU ZOR ZAMANLARIMDA EŞİMLE DE ARAMIZIN BOZULUYOR OLMASI.BANA DESTEK OLMASINI BEKLERKEN O BİLE BANA İSYAN EDİYOR.GERÇİ BAZEN ONADA HAK VERMİYOIR DEĞİLİM. YANİ KISACASI BEN KÖTÜ BİR EŞ , KÖTÜ BİR BABA VE LANET OLASI BİR AS'LİYİMCANINIZI SIKTIYSAM ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLERİM. İNANIN ÇOK DESARJ OLMAYA İHTİYACIM VAR.ARTIK KATLANAMIYORUM.SAĞLICAKLA KALINERCANercan ercan@levinsonleather.com

Yorumlar

• Merhaba ercan abi.sorunlarını burda bizimle paylaştığın için saol daha 22 yaşındayım 4 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum baba parasıyla yaşıyorum okuyorum ama hırsın yaşama gayretin bnm gibi gelecekten ümidi kesilmiş hayatı monotonluktan bile çıkıp dahada berbat giden biri için bir şeyler yapma hissi veriyor.dediğim gibi 22 yaşındayım ve bu yaşta birinin ümidi umutları bitiyorsa yaşamıda bitiyordur.Sen ve senin gibi tüm güçlüklere karşı ayakta durmaya çalışan bir şeyler yapma hevesi içinde olan güçlü insanlar,umudu ümidi tükenmiş insanlar için yeni bir umut oluyorsunuz.Vazgeçme.. Herşeye rağmen savaşmaya devam... Mübarek ramazan ayında dua edenlere Allah her zaman yardım edermiş. Herkeze mutlu sağlıklı ağrısız günler..
  • AYNAAYNA 125 İstanbul
    selam ercan;bugun gündüz yazını gördüm ama okumadım.başlıgını görünce okumaya korktum inan.iç karartmak demişsin ama bu site bunun için kuruldu.içimizi dökecegiz rahatlayacagız .içimizdeki bütün nefreti buraya döküp sakinleşecegiz.hayat hep güllük gülistanlık degil.helede bizler için.herkesin sorunları var helede maddi sorunlar .bizde zor günler geçirdik.1.5 sene eşim işsiz kaldı.şu son 1 aydır bir işi var.ve ben hala tedirginim yine bişey olacak diye.bu sıkıntılar AS yi tetikliyor.aslında en ufak bir moral bozuklugu bile tetikliyor agrıları.eşinden destek beklemen dogal ama onuda anlamalısın saglam insanlar bizleri çok iyi anlayamaz.bi süre sonra sıkıcı olmaya başlarız.ve inan biz onların yerinde olsak bizde sıkılırdık.AS yüzünden huzurunu bozmamaya çalış bence.maddi sorunlar bi şekilde aşılır ama huzurunu bozma sakın.evdeki huzur senin en büyük destegin olacaktır.şunu unutma bize sadece biz yardım edebilirz.insanlardan çok şey bekleme.kendine güven bize bu siteye içini dök kendine iyi bak egzersizlerini yapmaya çalış.işimiz zor güçlü ol kendini bırakma
  • erc2156erc2156 Yükleniyor... 68
    ARKADAŞLAR YAZDIĞINIZ YAZILARLA BANA MORAL VERMEYE ÇALIŞTIĞINIZ İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.İNSANIN ZOR ANLARINDA BİRİNİN DESTEĞİNİ GÖRMESİ GERÇEKTEN ÇOK GÜZELUZUN ZAMANDIR BU DUYGUYU TATMAMIŞTIM HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.ercan ercan@levinsonleather.com
  • galiba ben okumakta biraz geç kaldım. ya ercan kardeş sanki beni anlatıyorsun. aslında burdaki herkez birbirini anlatıyor. bende 8 yıllık As liyim. Ve amalesef hastalığımın %80lik noktasında ancak bu sene teşhis konulabildi. en çok neye üzülüyorum biliyormusunuz; 8 yıldır gezmediğim doktor kalmadı. hele çevreden aldığınız darbe işte o adamı bitiriyor. doktor maalesef hastalığı tanımadığı için teşhis koyamıyor. hadi teşhisi koyamadın, tamam eyvallah; fakat kardeşim en azından bu hastayı bir uzman ve üzeri bir romatolog'a yönlendir. ama nerde. Bence en büyük sıkıntımız yönlendirici/danışman hekimliğin ne hikmetse yapılamaması.adam hastalığını bilemediği zaman "ben bunu bilmiyorum" diyeceğine "sen sahtekarsın", "sen numara yapıyorsun" lafını resmen yüzüne vuruyor. bunun yüzünden ne sıkıntılar yaşadım, bir ben birde Allah bilir. ve tabi birde sizler..bu yüzdendirki arkadaşlar umutsuzluk bize yaramaz. ne kadar umitvar olup bu illete (AS) bir tedavi bulunursa en azından çocuklarımızı kurtarabiliriz. Hepinize saygılar.. sıkmayın tatlı canınızıı..
  • Ercan merhaba;İnanki yaşadıklarını çok iyi anlıyorum. Bu dönem dayanılmaz ağrılar içindeyim ve doktorum bir şeylerin bu ağrıyı tetiklediğini söyledi. Galiba aşırı üzüntü ve stres. İş yerimin kapanma ihtimali var. Evlendikten 3 ay sonra eşim uzun süre işsiz kaldı (bankacıların azizliğine oda uğradı.) ve yaklaşık 3 senedir çalıştığı işlerde çok düşük bir ücretle çalıştı. Şİmdi 2 aydır iyi bir işi var ve bu seferde ben aynı şeyleri yaşıyorum. Oturduğumuz ev kendi evimiz değil ve ev sahibi bu kış ortasında bizi çıkartıyor. Hepsi üst üste binince de bendeki ağrılar tekrar devreye girdi. O yüzden kendini yalnız hisetme. Hepimiz dönem dönem aynı şeyleri yaşıyoruz. Hayatın inişleride var çıkışlarıda. Ne kadarda olsa bizim yaşadığımız ağrıları bizden başka kimse anlayamaz. Bende bazen eşimin beni anlayamadığını düşünüyorum. Onlarada hak vermek lazım. Hasta insanlarla aynı evi paylaşmak aynı ortamı solumak kolay değil. Bu yüzden kendini yalnız hissetme bak yinede şanslıyız burda en azından kendi sıkıntılarımızı dertlerimizi birbirimizle paylaşabiliyoruz. Bunu yapamayan insanlarda var.Kendine iyi bak.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

dilemin35 fredechildres lataswalcott miraamey luisaleary beyazadam semakoyunn