Belirsizlik

Öncelikle bu aileye az önce katıldım çok da sevindim böyle bir uygulamanın olmasına 23 yaşındayım 8 yıldır süren bir aktif futbol hayatım var , 2 yıldır yaşadığım ağrılar sonucunda 3 ay önce bu teşhis kondu, sizlerin tecrübelerine sorarak benim sadece kalça tutulmam mevcut , hala futbol oynadığım için bazı dönemler şiddetli ağrılar çekiyorum , fakat her boş vaktimde egzersiz yapan biriyim esnekliğim felan üst düzeyde şuan için hiç bir ağrı sızım yok, ben böyle yaşamaya devam ettikçe sizce bende ki hastalığın seyri nasıl olur haftanın 3 günü yüzme günlük egzersiz kuvvet de dahil ( ayrıca salozaprin kullandım 2nay boyunca yan etkisi yüzünden ölüyordum kullananlar mutlaka dikkat etmeli ) herkese geçmiş olsun

Yorumlar

• emre97emre97 Yükleniyor... 2 Konya

sezon sonu üzülerek futbol hayatıma veda edeceğim bu durum yüzünden ağrılı dönemlerim de endokrin atıyorum sadece , bir de bu tutulmalar aşamalı mı oluyor yani önce kalça sonra bel sırt felan mı yoksa o canı nereye isterse mi

• Canı nereye isterse.

(1) emos
  • emosemos 1,306 Istanbul

Ben ona turist diyorum mesela.canı nereye isterse oraya konuyor.

• Merhaba Emre ben de 97 lıyım ve lisede dediğin gibi düzenli spor yapan biriydim , ilk agrilarim halisahada basladi, sağ kalcam ağrıyordu uzun süre tanı konulmadi ağrı kesici kas gevşetici ile geçiştirdi gittiğim tüm doktorlar 5 sene sonra üniversitede uzun süren finallerimden dolayı ilk defa tutalmalar oldu kalcamda ancak o şekilde tanı konulabildi , ayakkabima bile egilemicek kadar kötü olmuştu kalcam . Egzersizle eski hareketliliğini sağladım sporu birakmadigin sürece büyük sıkıntılar yasamiyorsun bı sure sonra o agrilari hissetmiyorsun bile onlarla yaşamaya alışıyorsun. Senin futbol hayatına gelince ben artık toplara sert vuramiyorum uzun paslar atmıyorum bunlarla ağrı artıyor yani darbeye bağlı ağrı ben de çok oluyordu . Üst düzey top oynaman senin için çok konforsuz olur minimum darbeyle hiç bı ağrım olmuyor kendimi koruyarak oynayabiliyorum. Seninle de paylaşmak istedim

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

korkmaztuba feryal taner40 floramolloy nisanlalesi filibus