Ankilozan spondilit ve rapor sıkıntım

Herkese merhaba arkadaslar geçmiş olsun dileklerimle.

Bir sıkıntımdan bahsedeceğim 9 senelik Ankilozan spondilit hastasayım son 7 aydır ise son çare iğne kullanmaktayım 14 günde 1. Askerliğin kapısından direk çevrildim muafa düşürüldüm. Polislikten elendim. Üniversite bitti coktan. Ağrılarım her aksam var. Fakat vucudumda herhangi bir eğrilik yok. Gözle görülür. Sadece hafif kamburlasmam ve cok hafif aksayarak yürüyorum. Devlete atanamıyorum. Özel sektörde ise bugun varsam yarın yokum resmen. Zaten cogu kurumsal yer sağlık raporu istiyor işe almıyor askerlik bile sıkıntı çıkartıyor. Sağlık raporu stemeseler bile.kurumsal olmayan yerlerde çalısmak ne mümkün bu hastalık ile çalıssam bile nere kadar. Artık bunalmaya basladım. Ben rapor alıp memur olayım kafasında değilim en azından alayım yine basvurumu engelli olarak yapayım özel sektörde kafayı yemek üzereyim resmen sizce rapor veriliyor mu hastalıktan. Baskada bi hastalıgım yok.

Yorumlar

• McKayaMcKaya 2,633 İstanbul

Şu anki mevzuata göre ciddi bir tutulumunuz yoksa sadece AS'den %40 vermiyorlar. Yanında başka hastalıklar da olursa ancak tamamlanıyor. Ama bu sizi umutsuzluğa sevk etmesin. Madem bu aralar iş güç de yok rapor için uğraşın. Bakarsın insaflı bir heyete denk gelirsiniz verirler belli mi olur.

• İyi akşamlar

as hastasıyım ve işyerim as olduğuma dair rapor istiyor kolay ca alabilirmiym ne yapmam gerekiyor

• McKayaMcKaya 2,633 İstanbul

Tabi alabilirsiniz. Romatolojiye gitmeniz gerek.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

korkmaztuba feryal taner40 floramolloy nisanlalesi filibus