Pest ettim ve kabul ettim.

HüsamHüsam 3 İzmir

2013 yılında yakalandım romatizma hastalığına ve ilk defa hastane de duydum. Sağ el bileği sağ diz ve sag tarak kemiği şişti ve sen romatit artrit sin dedi. Plaquenil exen fort ve prednol 40 mg iğne 2 ay sonra düzeldim. Sonra dediler sen sikka sendromusun dediler. Naprosyn ve plaquenil devam ağrılarım vardı ama hayatımı etkilemiyordu. Sonra dediler sende birşey yok ilaç içmeme gerek yok dediler ve 2016 yılında ilacı bırakırdı başka bir romotolog doktor. Ara sıra ağrım olunca voltaren 75 mg içerdim. Takiii 2019 mart ayına kadar bir an da sol ayak bileğim şişti crp 48 sedim 30 şaşırdım kaldım. Hastaneye gittim evveliyetimi anlattım sen dediler seronegatif artrirsin. Mart nisan mayıs ayına kadar metotraskt, salozpyrin ve aklınıza gelen her türlü ilaçlar içtim iyileşemrdim. Sonra Nisan ayında şeker ve gluten diyetine girdim kilo verdim ağrılarım azaldı ilaçları içiyorum ancak ayak bileğim şişliği inmiyor bel ağrım çok. Bu arada babam ankilozanspondilit. Neyse reumil 20 mg ilaca başlandı ağustosa kadar idare etki ki benim hastalık tekrar alevlendi. Bel ağrısı boyun bilek diz ve sol bilek aynı yer şiş. Crp 16 ve dedim ki tamam humira ya başlayacağım ve buğün itibari ile iğneyi kendime yaptım. Rabbim herkese şifa versin. Yorumlarınızı bekliyorum. Bilgilendirirseniz çok sevinirim

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

aytu999 aaykan can slow gandalf sbg1 stanlmccombie gwendstambaug nianna murathursever Aromacandle Mehmet Salık furkan sukruokan1