Fibromiyalji Ankilozan Spondilit birlikteliği

Arkadaşlar merhaba, bu forum hala aktif mi pek anlayamadım. İlac dışı farkli tedaviler alıp iyilesenler var mı? Kök hücre tedavisi vs olan var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorumlar

• McKayaMcKaya 2,603 İstanbul

İlaç dışı farklı tedavi alarak iyileştiğini söyleyen çok ama bunu kanıtlayabilen kimse yok.

• arkadaşlar.bu hastalığın ilacı.peypazari maden suyu.sabah öğle akşam için.1 ay sonra ne ağrı ne hastane ne ilaç.bitti.samimi söylüyorum kemiklerinizde 1 ay sonra iyileşmeyi göreceksiniz.

• M.SelimM.Selim 475 Bursa

aman diyim, o kadar maden suyu tüketilmesi ciddi sakıncalı. safra kesesi taşı yapar. Kaç kişi tanıyorum amelyatlık olan. Evet maden suyu çok faydalı mineraller açısından ancak bize lazım olanı magnezyum ve bunu çok daha basit ve risksiz şekilde alabilirsiniz.

• lafontainelafontaine 87 İstanbul

Ağrınızın olduğu dönemlerde magnezyum seviyenizi ölçtürün bence.

• safra kesesinde taş var .sebebi soyluyum as hastalığı için kullandığım ilaçlar yaptı.madden suyu safa kesesinde taş yaparmı bilmem.ama bu hastalığı benum vücudundan çekip aldı.sabah tutuklugum gece uyanma kemiklerinde en ufak ağrı yok.3 aydır bir agribkesici bille almıyorum çok şükür..

• pnkllrpnkllr 8 İzmir

Merhaba nereye yazacağımı bilemedim.benim sırtım çok ağrıyor nelim kalça kemiklerim topuklarım kuytuk sokumum ağrıyor sızlıyor.bazen geceleri uyuyamıyorım.sabahları ellerim de dahil tutuk oluyorum topuğa basınca topallıyotum sonra geçiyor. Kaç yere gittiysem fıtık fibromiyalji filan dendi. Ama şu var ki bende her ikisi de var.ben zaten bu ağrıyı farklı bulduğum için inanmıyorum bunlara.sırtımsa geniş tabanlı fıtık varmış belimde fıtık başlangıxı varmış skolyoz 16 dereceymiş oeteopeni kemik erimesi başlangıcım varmış. Ama romatoloji profesörü ağrılarının romatizmal olduğunu düşünüyırum dedi ve sintigrafi istedi perşembe çektireceğim. Hla b27 istedi verdim kanı sonucu 2 hafta sonra çıkacak sanırım. Ve bir de solunum fonksiyon testi ve dlco istedi- karbonsioksitle yapılan bir solunum testi bu-sonucuna bakıp senden akciğer tomografisi de isteyelm dedi. Ferritinim hep çok düşük 6 7 gibi en düşüğü 3 idi şu ara 10 çıktı. Emilime bakmak için kolonoskopi ve endoskopi ist3di daha yaptırmadım. İlaçlı mr çekildi normal çıktı her şey. Benim sorum şu,sizin de normal çıkmış ama neye dayanarak as dediler? Ve sintigrafide anormal bir şey çıktı mı?yazımı başka okuyan olursa yazarlarsa sevinirim.not:ayrıca 34 yaşındayım bir anneyim ve 6 sene önce el ayak bilek parmak diz ve dirseklerin tamamı gebelikte tutuldu şişti tüm antkorlar negatifti omurgada tutulum yoktu iltihaplı romatizma kesin dediler ama ne olduğu anlaşılamadı c3 ve c4 komplemanlarım düşüktü crp ve sedim yüksekti .bir de son 1.5 aydır idrarda eritrosit 6 ila 10 arasında çıkıyor sordum kanmış ürolojiye muayene oldum bir şey yok dendi jinekolojiye muayene oldum bir şey yok dendi

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

ERKAN063 katilllll selmabysl judypawlowski tamerr afkteres wilfrdufaur ashlemaher troya celik1973 Erdal44 joyfoster ziya_karaca sefa9723