simponi igne kullanan var mi?

Kac Yildir simponi igne kullaniyorsunuz? Nasil bir yan etki gördünüz deneyimlerinizi paylasir misiniz lutfen!

Ben 45 yasimda bir kadinim zaman zaman bel boyun tutulmalarim oluyordu fizik tedavi ve ilaclarla bu sureci atlatiyordum. Fakat son bir yildir Sabahlari bel agrisiyla uyaniyorum kalkinca geciyor agri. Dr bana simponi verdi agriyla mi yasasam igne mi olsam karar veremedim. Igne nin yan etkilerinde kanser bile varmis😟 igneyi kullananlar deneyimlerini yazabilir mi!

Yorumlar

• Merhabala öncelikle geçmiş olsun ve allah sabır versin zor bir hastalık öldürmüyor süründürüyor 24 yaşındayım çok agrılı zamanlardan geçtim hiç bir ilacın fayda etmemesi üzerine doktorum simponi önerdi. Tam 6 yıldır simponi kullanıyorum ilk 4-5 sene agrılarım büyük ölçüde geçiyordu yani ara sıra çok hafif tutulmalar ve agrılar oluyordu ancak son 1 yıldır ilaçtan tam anlamıyla cevap alamaz oldum ilacı kullansamda kullanmasamda agrılarım devam ediyor el ve ayaklarımda şişlikler ayda 4 5 defa tekrarlıyor ve sabah tutulmalarım tekrar arttı bu ay kontrolüm var bakalım neler olacak. Ayda 1 defa 50mg kullanıyorum simponiyi şu ana kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmadım allaha şükür. Bagışıklık sistemi zayıfladıgı için kolay hastalanıp zor iyileşiyoruz bu konuda biraz dikkatli olmak beslenmeye dikkat etmek gerekiyor.

Agrılarınız dayanılmaz boyutta degilse bu tür ilaçları kullanan birisi olarak önermiyorum en son çare olarak bu ilaca başvurmanızı öneririm. Allah yardımcınız olsun.

• havvasedefhavvasedef Yükleniyor... 3 Bursa

Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Allah sizin de yardımcınız olsun 🙏🏻 Umarım biran önce iyileşirsiniz! Simponin iltihabı kuruttuğunu söyledi dr’um. Ama yan etkilerini okuyunca ürktüm. Şimdi sizden cesaret aldım çok sağolun. Ben beş yıl önce ciddi bir üzüntü yaşadım onun üzerine sırtımda kemik kırılması gibi birşey yaşadım sadece hapşırmıştım nezle olduğum için. Ağrı iki yıl sürmüştü. Fizik tedavi aldım yüzmeye gittim iyileşmiştim. Fakat şimdi de sırtım batmaya başladı yatınca yada oturunca agrıyor sabah kalktığımda da belim tutuluyor gün içinde geçiyor. Sürekli masa başında çalışıyorum . Ağrılarım şiddetlenecek kemiklerim kırılırsa diye korkuyorum. Bu yüzden bu iğneyi olmayı düşünüyorum ama bir sürü kötü yan etki yazmışlar çok korkunç. Hangisini tercih edeceğim bilemedim😞😞

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

aytu999 aaykan can slow gandalf sbg1 stanlmccombie gwendstambaug nianna murathursever Aromacandle Mehmet Salık furkan sukruokan1