hasta olma ihtimalim yüzde kac

meraba arkadaslar ankılozan spondılıt hastası olabilecegım suphesiyle ftr ramotolojı bolumunde muayene oldum agrılarım klasık bel agrısı sabahları tutukluk gozde kızarıklık buna karsın hlab27 sonucum negatıf ve kan tahlıllerım normal seviyede suan mr sonucu beklmekteyım bu surecte psıkolojık olarak kendımı cok kotu hıssedıyorum sıze gore hasta olma ıhtımalım nedir romotolojı doktoru sanmıyorum dedı olcagınızı yınede mr dan sonra netlık kazancak dedı bu konudakı goruslerınızı ogrenmek ısterım degerlı arkadaslar herkeze gecmıs olsun allahtanherkeze sıfa diliyorum

Yorumlar

• Şikayetler ve hastalık öyküsü önemli hlba27 negatif olması hasta olduğunuz anlamına gelmiyor sadece genetik geçişli olup olmadığını belirler hastalığınız genetik değil kan tahlilleri normal olması benim ki de normal ama enfeksiyon durumunda yükseliyor crp en basit gripte bile siz sakroillak mr sonucunda çıkan sonuç önemli morelinizi bozmayın kabullenmek zor ilk zamanlar hareketli kalın yürüyüş yüzme çok iyi plates yoga bunları yapabilirsiniz dengeli ve düzenli beslenin kontrolleri ihmal etmeyin geçmiş olsun

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

aytu999 aaykan can slow gandalf sbg1 stanlmccombie gwendstambaug nianna murathursever Aromacandle Mehmet Salık furkan sukruokan1