Mutluğumu paylaşmak istedim

Her zaman ağrılardan sızılardan bahsetmeyeceğiz herhalde diyerek bu mutluğumu sizlerlede paylaşmak istedim .

Benim ilk göz ağrım,kendimin çok isteyipte başaramadığım avukatlık mesleğine adımını attı.adaletten vazgeçmeyen ,kimselere boyun eğmeyen ,daima hakikatlı bir şekilde mesleğini yapmasını öğütleyerek yolunun açık olmasını temenni ediyorum.

Bir adım ilerisi için, aralık ayında gireceği savcılık sınavında şimdiden başarılar diliyorum sayın savcıma.

Yorumlar

• emosemos Yükleniyor... 1,287 Istanbul

Eserime gururla bakarken isimli çalışmamı da sizlere takdim ediyorum🙏🙏🙏

• elanurumelanurum 39 İstanbul

Ay nasıl gurur verici bir durum maşallah sübhanallah Rabbim basarilarini daim etsin doğruluktan ayırmasın tebrikler

• sulesule 83 Elazığ

Mutluluğunuz daim olsun.Allah muvaffak etsin.

• monomono 5,407 Ankara

Memlekete dürüst insanlar hep lazım, sayın savcı adayımızın bahtı açık olsun.

Eser sahibinin de gözü aydın olsun tabii 😀

Çok teşekkür ederim.Allah sizlerede tattırsın bu gururu.

Çok teşekkür ederiz mono abisi.Allah razı olsun.sizinde kızınızın yolu açık olsun inşallah.

(1) mono
  • efe14efe14 309 Bolu

İlk göz ağrınızı ve sizleri Rabbim kem gözlerden ve esrarlı bakışlardan korusun.

Mutluluğunuz bizlerin de mutluluğu oldu.

Hayırlı uğurlu olsun.

Bahtı açık, yolu aydınlık olsun.

Şimdiden gireceği sınavında başarılar diliyorum.

(2) Mery emos

Çok teşekkür ederiz @efe14 .

Allah senin evlatlarınada göstersin inşallah.

(1) efe14
  • McKayaMcKaya 2,603 İstanbul

Meslek yaşamında da başarılar dilerim. Adalet herkese lazım.

Çok teşekkür ederiz sayın muzo.

adaşınız oğlan oğlum Muzaffer'e ,adaletten ve haktan uzaklaştığın an sütümü haram ederim diyerek şimdiden beynine kazımasını sağlıyorum.

• selbihanselbihan 28 Kmaraş

Meslek hayatında başarılar dilerim rabbim yolunu açık etsin

Aminn.çoknteşekkür ederim @selbihan .Allah razı olsun

• CommandouzCommandouz 12 İstanbul

Gurur verici... Allah yolunu açık etsin :)

Allah razı olsun @Commandouz .teşekkür ederim

• MeryMery 236 Osmaniye

Yolu açık, bahtı açık, kaderi güzel, başarıları da daim olsunnnn savcı adayımızın.

Canım benim çok teşekkür ederim.çokkk aminnn😘

(1) Mery
  • Sultan CemalSultan Cemal 304 İstanbul

ALLAH hayırlı uğurlu eylesin yolu açık olsun inşallah canım benim:)çok gurur verici evlatlarımızın başarıları Allahım her daim hayırlısını nasip etsin herkese inşaAllah.😘

(1) emos

Çok teşekkür ederim sultancığım.

Allah, senin yakışıklınında yolunu ve bahtını açık etsin.😘

• efe14efe14 309 Bolu

Ablacığım bir mutlu haber de ben vereyim istedim.😊

Benim de ilk göz ağrım, zamanında12 puanla kaçırıp okuyamadığım her zaman imrenerek ve takdirle baktığım Dr luk mesleğinin kapısını araladı.

Üniversite sınavı sonucu 9867 sıralamadaydı ve bu sonuçla İlimizde bulunan Tıp Fakültesine 3.sıradan yerleşti.

Rabbim İnşaallah mezuniyetini görmek ve bu haberi yine paylaşmayı nasip eder.

Güzel günleriniz olsun. 😎

• Sultan CemalSultan Cemal 304 İstanbul

Hayırlı olsun inşallah Allah tamammına erdirsin hayırlısı ile mesleğini yapmak nasip olsun .

(2) efe14 emos

Efeeeee bu nasıl güzel bir haber ablacığım.inan çok sevindim.Rabbim yolunu açık ,bol zihin açıklığı versin.

Seni ve eşini de ayrıca kutlarım.zira onu o yola sokana kadar ne fedakarlıklar ne özveriler verildiğini çok iyi bilirim.

Hadi bakalım sırayla ,evlatlardan gelen haberlerle mutlu olalım inşallah.

Tekrar tekrar gözünüz aydın efe kardeşim.

(1) Mery
  • efe14efe14 309 Bolu

Emoş ablam ; demişsin ki "onu o yola sokana kadar ne fedakarlıklar ne özveriler verildiğini çok iyi bilirim."

Peşlerinde geçirdiğimiz zamanlara mı yanalım, harcadığımız özel ders-dersane- yardımcı kaynak kitaplar- girilen sınav ücretleri ne mi yanalım, yoksa ÖTELEDİĞİMİZ hayallerimize mi yanalım....

Yine de onların mutlu haberleri her şeyi unutturuyor be Ablam.

Tekrardan teşekkür ederim.

Günleriniz güzel, Cumamız mübarek olsun.

Çok güzel özetlemişsin efe.aynen öyle oldu ablam.ne yapalım bizlerin de en büyük yatırımları evlatlarımız olsun.onların başarısını gördüğün zaman herşeyi unutuyorsun.mezuniyet töreninde, avukat muzaffer abaydını tebrik ediyoruz dediklerinde,gözlerim dolu dolu ,yanımdaki eşime dönüp hakkını helal et nolur bizlere deyip içimi iyice boşaltmıştım.inanılmaz bir gurur .Rabbim herkese nasip etsin.

Sevgiyle kalın.o güzel yavrunun gözlerinden öperim.

Not....romotoloji bölümünü seçerse dahada mutlu oluruz😁

(1) efe14
  • MeryMery 236 Osmaniye

Çok güzel bi haber abim 👏 önce ev ahalisini tebrik etmek lazım. Başarının ortakları olarak.Çok sevindim mutluluğunuz gururunuz olmuş.

Kaderi güzel bahtı açık başarıları daim olsun inşallah

Sevgiyle sağlıcakla kalın...

(2) emos efe14
  • muratkrmuratkr 49 İstanbul

Tebrikler ablacım rabbim doğru yoldan ayırmasın..👍

(1) emos

Amin...çok teşekkür ederim murat

• arkadaşlar.bu hastalığın ilacı . maden suyu.birkac yere yazdım.1 ay sabah öğlen aksam için.1 ay sonra kemikleeinizdeki iyileşmeyi kendiniz farkedeceksiniz.bildiginiz beypazarı sade maden suyu.haraligi durduracak ve kemikelrinizin güçlendirecek.agri yavaş yavaş vücudunuzdan kaybolacak.birde samirsak limon maydonoz kuru yapın. intihab için.allah tüm hastalara acil şifalar versin

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

ERKAN063 katilllll selmabysl judypawlowski tamerr afkteres wilfrdufaur ashlemaher troya celik1973 Erdal44 joyfoster ziya_karaca sefa9723