Diş kökü iltihabi,kanal tedavisi romatizma

Deniz97Deniz97 7 Eskişehir
https://www.arthritis-cure.co.uk/my-rheumatoid-arthritis-latest-news-and-experiences/ 
Burada bir adam romatoid artirit hastası olduğundan çok açılar çektiğinden, daha sonra sıkıntısının kanal tedavili dişi olduğundan bahsediyor.Sizin de bu konuyla ilgili bi bilginiz ,tecrübeniz varsa paylaşır misiniz?
Aynı şekilde yorumlarda daha kısa sitede bakabilirsiniz yine kanal tedavili dişi cekilip altından iltihap çıkan ve hastalığı kaybolan insanlar var,

Yorumlar

 • Deniz97Deniz97 Yükleniyor... 7 Eskişehir
  https://journals.lww.com/md-journal/Pages/articleviewer.aspx?year=2014&issue=12020&article=00023&type=Fulltext 
  Böyle bir yazı da var ingilizce ,yine dis ķökü iltihabi ile ilgili ,yani kısaca dişleriyle ilgili problemi olan var mı?
 • cosmoscosmos 4 Antalya
  Araştırmalarımda benzer şeylere rastlamıştım, çürük dişiniz romatoid artirit e sebep olabilir adlı bir çok yazı var. Romatoid artirit hastaları için bu geçerli olabilir ve örnekleri var ama As hastalığı için geçerli mi bilmiyorum araştırmalarımda hiç rastlamadım.
 • Selamlar

  Beni hastaneye alacaklar inşaallah 2 veya 3 gün dedi romatizma doktoru, fakat daha önce bir dişçiye gönderip enfeksiyon vs... varsa onları halletmem gerekmekte olduğunu söyledi, daha sonra da inşaallah Anti TNF ALFA ilacı kullanılacak dedi.


  Zira dişte sorun olması sıkıntı olabilir dedi ilaç için. Paylaşmak istedim,


  Saygılarımla.

 • kk3232kk3232 6 Tekirdağ

  as hastası olarak dişlerimden çok küçük yaşlardan beri çekiyorum. 10yaşındayken diş doktorum dişlerin çok zayıf diyordu. Hemen hemen orjinal dişim kalmadı öndeki 10 tane hariç bütün dişler kanal tedavilidir. 1 sene önce dişim apse yapmıştı diş doktoru en güçlü iğneyi verdi 5 gün sabah akşam yaptıracaksın dedi ve dişim hemen hemen hiç inmedi. 1 ay sonra indi ama ben tekrar doktora gitmedim ama ağzımda intihap olduğu belliydi. Taki geçen haftaya kadar aynı dişimdeki dolgu düştü onun için doktora gittim şişlik yok ama intihab var dedim oda 2 antibiyotik verdi 5 gün sonra gittm tekrar muayeneye intihab geçmemiş dedi sende geçmeyen intihab var cerraha yönlendiryorum dedi bugün cerraha gittim ameliyatla o dişi alacak as hastası olduğumu söyledim rom. Doktorumdan izin kağıdı ve kan testi istedi benden 2 hafta içinde evrakları getir uygunsa sonuçlar diş çekimi ameliyat için gün verecekmiş bakalım ne olacak. Dedikleriniz mantıklıklıdır.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

kayasgari emilijxvn moshegabb kimbehaq helenfranz Erhat Fatos murat80 tayfun34 cemel ilknkhvc abay