Diş kökü iltihabi,kanal tedavisi romatizma

https://www.arthritis-cure.co.uk/my-rheumatoid-arthritis-latest-news-and-experiences/ 
Burada bir adam romatoid artirit hastası olduğundan çok açılar çektiğinden, daha sonra sıkıntısının kanal tedavili dişi olduğundan bahsediyor.Sizin de bu konuyla ilgili bi bilginiz ,tecrübeniz varsa paylaşır misiniz?
Aynı şekilde yorumlarda daha kısa sitede bakabilirsiniz yine kanal tedavili dişi cekilip altından iltihap çıkan ve hastalığı kaybolan insanlar var,

Yorumlar

 • Deniz97Deniz97 Yükleniyor... 7 Eskişehir
  https://journals.lww.com/md-journal/Pages/articleviewer.aspx?year=2014&issue=12020&article=00023&type=Fulltext 
  Böyle bir yazı da var ingilizce ,yine dis ķökü iltihabi ile ilgili ,yani kısaca dişleriyle ilgili problemi olan var mı?
 • Araştırmalarımda benzer şeylere rastlamıştım, çürük dişiniz romatoid artirit e sebep olabilir adlı bir çok yazı var. Romatoid artirit hastaları için bu geçerli olabilir ve örnekleri var ama As hastalığı için geçerli mi bilmiyorum araştırmalarımda hiç rastlamadım.
 • Selamlar

  Beni hastaneye alacaklar inşaallah 2 veya 3 gün dedi romatizma doktoru, fakat daha önce bir dişçiye gönderip enfeksiyon vs... varsa onları halletmem gerekmekte olduğunu söyledi, daha sonra da inşaallah Anti TNF ALFA ilacı kullanılacak dedi.


  Zira dişte sorun olması sıkıntı olabilir dedi ilaç için. Paylaşmak istedim,


  Saygılarımla.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

DOGANAY ALTUNCU pazgomez denesrendall omajohnf Mert34 floydkeeler wallyt50 mahsunkul OnurNoyaner muratevren halitemin asi_mavi62 rainman svl