Omurilikteki eğilme

Arkadaşlar bı konuyu merak ediyorum as de omurilikteki eğilme hali ağrı olmadan da oluşabilir mi yani omurilikteki birleşme ağrıyla birlikte mi olur 

Yorumlar

• emosemos 1,269 Istanbul
    Benim bildiğim ağrı olmadanda olabiliyor.as'nin sessizce işini  yaptığını okumuştum.
  • elanurumelanurum Yükleniyor... 39 İstanbul
    Emoscum cevabın için teşekkür ederim benim bel de ara ara olan ağrım dışında pek şikayetim yok hamdolsun ama geçen gün omuz ağrım için röntgen çekildi boynumun alt kısımlarında bı çıkıntı gördü doktor yan görüntüde normalde aynada da farkediliyor ben duruş bozukluğuna yoruyordum hep çünkü hiç dik durmak bilmem hep iki büklüm otururum doktorda röntgen de pek as den kaynaklı gibi durmuyor ama takip edelim deyince korktum acaba as den mi bu yamukluk 😥
  • emosemos 1,269 Istanbul
    Doktorun dediği gibi takip edlsin bakalım.
    Çevremdeki insanlar bana yok deselerde,iki yıl önce katıldığım bir düğün videosunu izlediğimde ben şok olmuştum.geçen yılda zaten doktor onayladı omurgada bir eğilme başladığını.açıkcası çok fazla takmıyorum .ağrım olmasın ona razıyım inan.çok şükür bu yıl çok iyi gidiyor.dilerim seninde ağrıların yok olur .
  • elanurumelanurum Yükleniyor... 39 İstanbul
    Sağol emos amin Rabbim herkeslere şifa versin inşallah 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

yazicimehmet abdullahgenc BBULUTAY seckin VedatTAKUNYACI muratkr SportMan keislamoglu muratdekor ergunaras Fuat zeminmuhendislik