Hâlâ şoktayım çıkamıyorum

Merhabalar herkese umarım kendinizi bugün iyi hissediyorsunuzdur.3 hafta önce sınıfta otururken kuyruk sokumumda hafif ağrıyacakmış hissi oluştu ve bi kaç gün sonra ayakta dururken rahatsız hissetiren bi agri belime vurmaya başladı .Bu agri bacaklarımı açtığımda tam kalçamin üzerinde tutulma şeklinde olmaya başladı ve kuyruk sokumunun yanındaki kaslarımdan kalcama ve bacağıma kadar kasılmalar şeklinde canımı yaktı otururken sanki bir basinc hissi oluştu kuyruk sokumunda ve genel cerrahiye gittim bana kil dönmemin iltihaplanacagini söyledi ve (kuyruk sokumunun sol tarafında kil dönmem var) bi antibiotik (cefaks,flagly,voltaren )verdi.Ağri 3,5 gün içinde geçti voltaren de bitti bu arada.Ilaclarin bittiği günün sonrasında kalcamda kasılmalar yeniden başladı ve çok moralim bozuldu yeniden gittim ama iltihap geçmiş ağrı yapmaz dedi ,ortopediste gittim.Kuyruk sokumu çok acıyordu, bi film çekti ,bie sey goremedi,oturmaktan olduğunu söyledi agri kesici verdi.Bu sırada sonraki gün agrım bacaklarıma iyice yayıldı, yürürken topuklarım ağrıyordu.iyice moralim bozuldu ,ayak bileğim bile ağrıyordu.Agrilarimla idare ettim o günlerde .sonraki gunlerde omuzumda bir farklık hissettim hafifte alt kaburgalarımda bi acı vardı, omzumun kütlemisiyle,eklemimde bi gariplik olustu sanki, sonraki gün kollarım omzun boynum el bileğim sanki bütün eklemlerim kütlüyor ve acımaya başladı.Daha sonra kaburgalarımda agri iyice arttı şuan sabahtan beri yanıyor ve acıyor, aynı zamanda agri var sirtta da ,sanki ısınmış gibi.gecen gece boynumdaki gucsuzlukten  ve ağrıdan zor yattım ertesi gün akşam üstü araba kullanirken yine dizimde agri ve boynumda agri oluştu ve akşam boynum tutuldu kısa bi süre. Ne yapıcam bilmiyorum gogusum yanıyor adeta şuan,ne yazdığımı bile bilmiyorum soktayim 

Yorumlar

• Deniz97Deniz97 Yükleniyor... 5 Eskişehir
    Buraya girmeden önce okuyordum bu arada ,karasu612 kullanıcısı gibi Çok stresiyim hastalık hastasiyim resmen ondan haber alan oldu mu bir daha 
    ---
    Bu kadar normal mi göğsümun yanarak ağrıması her yedigimi hissediyorum resmen geçerken. Kutahya da veya eskişehirde var mı benim gibi olan görüşsek kimse inanmıyor ağrılarıma arkadaşlar annem babam sevgilim hastalık hastasiyim onlara gore
  • Burdan tanı koyulmaz.bel.kalca ağrın için fizik tedavi doktoruna gideceksin,detaylı böyle anlatacaksin.gerekli rontgenleri ister zaten. Çok telaslanma olmayan ağrılar cikartirsin.gecmia olsun
    Sadece anlatmak istedim kimse inanmadığı için,benim gibi olan varsa lütfen yazsın yakınlarda görüşelim,doktora gidicem ama 3 gün sonra sınav da var çalışmaya calısıcam ona cidden sinirlerim bozuk .Dün 2 tane voltaren aldım ama göğsümdeki ağrılar geçmedi bari şu sınavı halletseydim o da yük olacak gibi artık. Teşekkürler yazınız için memnun oldum 
    Ağrıdan ders çalışamıyorum ,nasıl olucak böyle 
  • monomono 5,361 Ankara
    Deniz97 dedi:
    Sadece anlatmak istedim kimse inanmadığı için,
    Zor bir durum büyük geçmiş olsun.

Tabii bizlerin buradan teşhis konulmadan bir şeyler söylemesi zor, o yüzden daha sakin olmalısınız, dr. olayını bir kovalayın bakalım, hikayenizide onlara iyice anlatın, gerçi çok önemsemezler, genelde tahlillere daha çok önem verirler.
    Teşekkürler yazınız için öncelikle.Doktora gittikten sonra buradan paylaşırım durumları yine, benim korkum bu duruma nasıl alışıp ayak uydurucam o yok benim kafamda ,insan lanetli gibi hissediyor.
    Iyi günler 
  • Geçmiş olsun.
    Henüz daha teşhisiniz dahi konmadan, kendinizi lanetlenmiş hissediyor olmanızın, zaten geçirdiğiniz bu zor süreci daha da zorlaştırmaktan başka hiçbir faydası olmayacaktır. Teşhisiniz konana kadar sakin olmaya çalışın, kafanıza takıp olumsuz düşündükçe ağrılarınız daha da artacaktır. Alışma konusunu dert etmeyin. Alışıyorsunuz :) 
    Son olarak, aşağıya bir link bırakıyorum. Henüz sizin için okuması erken ama  yine de elinizin altına bulunsun. Benim çok işime yaradı.
    Bu vesile ile mono 'ya yazısı için teşekkürler. 

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

leslibutton clayduigan barba5402 sengulkaya karmen eyup34