ENA PROFİLİ

MERHABA ARKADAŞLAR  ÖNCELİKLE  HERKESE  AĞRISIZ SIZISIZ GÜNLER  DİLİYORUM.3 AY ÖNCE  GİTTİĞİM ÜNİVERSTE  HASTANESİ DOKTORUN BANA SPONDOLİTARTROPATİ DEMESİNİN ARDINDAN KAFAM DA OLUŞAN ŞÜPHELER  ÜZERİNE  BAŞKA BİR DOKTORA  GİTTİM .DOKTOR  BENDE  RUTİN TAHLİL VE PELVİKS RÖNTGENİ İSTEDİ RÖNTGENDE MİNİMAL BEL DE İLTİHAP GÖZÜKÜYOR DEDİ KORKULACAK BİRSEYİN OLMADIĞINI İLTİHABIN İLERLEMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ ŞİKAYETLERİMİN FİBROMİLYAJİ İLE ALAKALI OLDUĞUNU  VE  UYKU DÜZENLENMESİ İÇİN LAROXYL   AGRI KESİCİ OLARAK ARVELES  BİR DE NEXİUM VERDİ  ONU NİÇİN VERDİ ANLAMADIM.BİRDE  BENDE  ENA PROFİL TESTİ İSTEDİ BU TEST NEDİR ARANIZDA YAPTIRAN OLDUMU 10 GÜN SONRA ÇIKACAK ANKARAYA GİDİYORMUŞ TEST 22 MAYIS DA KONTROLÜM  VAR BU ARADA İKİ FARKLI ROMATİZMADAN ŞÜPHELENDİM DEDİ BİR FM DİĞERİ BU TEST  SONRASINDA MI BELLİ OLACAK  SORULARIMA CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER  

Yorumlar

• monomono 5,361 Ankara
    Bizim hastalık grubunda, zaten geç teşhis gibi bir sıkıntı hep var, o yüzden tahlillere çokta güvenmeyin, dr.larınıza ısrarla hikayenizi anlatın, hikayeniz bence en önemli nokta. 
    Yoksa değerlerinin hepsi negatif çıkıpta AS olan arkadaşlarımızda aramızda çok var, tabii böyle olunca da teşhis denen şeyde gecikiyor da gecikiyor.
    Çünkü dr.lar tahlil denen şeyde ısrarcı oluyorlar, dr.culuk oynamayı seviyorlar, oysa lutfedif hikayelerimizi can kulağı ile dinleseler çok daha erken teşhiste edecekler ama genelde en sona kalıyor hikaye kısmı.

Geçmiş olsun.
    (2) efe14 Mery
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

leslibutton clayduigan barba5402 sengulkaya karmen eyup34