GÜMÜŞ SUYU FAYDALARI

GÜMÜŞ SUYU çak faydası var.belkide ankilozan spondilit tedavi olabilir.

Yorumlar

• senato83senato83 Yükleniyor... 36
    kimse ilgilenmedi.inanin gümüş suyu çok farklı.beyler bayanlar.arastirinn.video attım bi izleyin arastirin
  • sevgilersevgiler 779 Eskişehir
    2 aydir her sabah ac karna bir kahve fincani iciyorum.simdilik etkilimi degilmi soyleyemem.erken diye düsünüyorum 
  • senato83senato83 Yükleniyor... 36
    sevgiler dedi:
    2 aydir her sabah ac karna bir kahve fincani iciyorum.simdilik getkilimi degilmi soyleyemem.erken diye düsünüyorum.
    geçmiş olsun.peki gümüş suyunu nerden teymin edebildiniz.?
  • sevgilersevgiler 779 Eskişehir
    Hobisi simyacı şifacılar grubu var oraya bi göz atın iyi insanlar yardımcılar herşeyi ordan öğrenirsin bana bi arkadaş yapıverdi kendim yapmayı düşünüyorum
  • Selamlar senato83 kardeș

Paylaşım için teşekkürler, denedikten sonra bilgi verseydin daha güzel olurdu. Fransız sitelerinden araştırdım, 15pp 500ml lik şişe kutuda 20 eur ya buldum, kullanıcıların yorumlarını okudum, genelde krem gibi vucuttaki egzema türü veya böcek ısırması vs.. gibi durumlarda kullanılmaktadır ve nerdeyse hepsi memnun.

Avrupada 2009 tarihine kadar ek vitamin olarak kullanılmıș ve sonradan yasaklanmıștır, fakat AS hakkında bilgi bulamadım, ağrı yerlerine sürülmenin faydalı olabileceği dışında. Edindiğim bilgiye göre, normalde bir antibiyotik ilaç 15 veya 16 mikrop kırma gücüne sahipse bu gümüş suyu ile 600 e yakın mikrop kırma özelliği var deniliyor.

Bir kadının hastalık nedeniyle denediğini, ilk başta biraz miğde bulantısı yaşadığını sonradan alışıp rastladığını yazıyordu ama hastalık neydi tam olarak hatırlayamadım. Yani ya herru ya merro deyip denemek isterim. Anti TNF yerine gümüş suyu iyi gelirse neden olmasın.

İnşaallah bir kutu sipariş edip denemek isterim, doktoruma danışayım bakalım ne diyecek. Gerçi Sevgiler kardeş 2 aydır kullanıyorum diyor, hemde günde 1 kahve fincanı ? Aslında bir çay kaşığı diye okumuştum, fakat bu hastalıktaki ağrılar kişiden kişiye değiştiğinden belki bana faydasi olurmu diye düşünüyorum.

Benim ağrılar üst sırt sağ taraf ve göğüs kısmı sol taraf (kalp bölgesinde) kış aylarında ayakta duramadığım, zira yürümek için ayağıma basamıyordum, sanki damar orda kemiğe sıkışmış her bastığımda inanılmaz ağrı veriyordu, fakat şu an AS daha çok göğsüm ve arka üst sirt bolgeme vuruyor.

Hayırlısı yüce Allah'tan, hepimize acil şifalar, paylaşım için sağol var ol kardeşim.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

beatr16o trishl17 vickypuig aurelgillingh Fisun Gunel21 yasemin07 Fatih1980 tacim89