GÜMÜŞ SUYU FAYDALARI

kategorisi İlaçlar
GÜMÜŞ SUYU çak faydası var.belkide ankilozan spondilit tedavi olabilir.

Yorumlar

 • senato83senato83 Yükleniyor... 46
 • senato83senato83 Yükleniyor... 46
  kimse ilgilenmedi.inanin gümüş suyu çok farklı.beyler bayanlar.arastirinn.video attım bi izleyin arastirin
 • sevgilersevgiler 787 Eskişehir
  2 aydir her sabah ac karna bir kahve fincani iciyorum.simdilik etkilimi degilmi soyleyemem.erken diye düsünüyorum 
 • senato83senato83 Yükleniyor... 46
  sevgiler dedi:
  2 aydir her sabah ac karna bir kahve fincani iciyorum.simdilik getkilimi degilmi soyleyemem.erken diye düsünüyorum.
  geçmiş olsun.peki gümüş suyunu nerden teymin edebildiniz.?
 • sevgilersevgiler 787 Eskişehir
  Hobisi simyacı şifacılar grubu var oraya bi göz atın iyi insanlar yardımcılar herşeyi ordan öğrenirsin bana bi arkadaş yapıverdi kendim yapmayı düşünüyorum
 • Selamlar senato83 kardeș


  Paylaşım için teşekkürler, denedikten sonra bilgi verseydin daha güzel olurdu. Fransız sitelerinden araştırdım, 15pp 500ml lik şişe kutuda 20 eur ya buldum, kullanıcıların yorumlarını okudum, genelde krem gibi vucuttaki egzema türü veya böcek ısırması vs.. gibi durumlarda kullanılmaktadır ve nerdeyse hepsi memnun.


  Avrupada 2009 tarihine kadar ek vitamin olarak kullanılmıș ve sonradan yasaklanmıștır, fakat AS hakkında bilgi bulamadım, ağrı yerlerine sürülmenin faydalı olabileceği dışında. Edindiğim bilgiye göre, normalde bir antibiyotik ilaç 15 veya 16 mikrop kırma gücüne sahipse bu gümüş suyu ile 600 e yakın mikrop kırma özelliği var deniliyor.


  Bir kadının hastalık nedeniyle denediğini, ilk başta biraz miğde bulantısı yaşadığını sonradan alışıp rastladığını yazıyordu ama hastalık neydi tam olarak hatırlayamadım. Yani ya herru ya merro deyip denemek isterim. Anti TNF yerine gümüş suyu iyi gelirse neden olmasın.


  İnşaallah bir kutu sipariş edip denemek isterim, doktoruma danışayım bakalım ne diyecek. Gerçi Sevgiler kardeş 2 aydır kullanıyorum diyor, hemde günde 1 kahve fincanı ? Aslında bir çay kaşığı diye okumuştum, fakat bu hastalıktaki ağrılar kişiden kişiye değiştiğinden belki bana faydasi olurmu diye düşünüyorum.


  Benim ağrılar üst sırt sağ taraf ve göğüs kısmı sol taraf (kalp bölgesinde) kış aylarında ayakta duramadığım, zira yürümek için ayağıma basamıyordum, sanki damar orda kemiğe sıkışmış her bastığımda inanılmaz ağrı veriyordu, fakat şu an AS daha çok göğsüm ve arka üst sirt bolgeme vuruyor.


  Hayırlısı yüce Allah'tan, hepimize acil şifalar, paylaşım için sağol var ol kardeşim.

 • Benim alternatif tıp doktorum bir ay kadar kullandırdı sonra bıraktırdı. Herhangi bir faydasını görmedim.

  Üstüne üstlük yanında 7 8 tane daha vitamin mineral vs kullandırmıştı.

 • sevgilersevgiler 787 Eskişehir

  Gümüş suyunun uzun vadede iyi geleceğini düşünüyorum ama kendimiz yapabilirsek.sürekli almaya bütçe yetmez.arkadaşım yapmayı bıraktı.bende malzeme alıp yapamadım.öylece kaldı.ama beslenme değişikliği gerçekten çok fayda etti bana.o geceleri sağa sola dönerken çektiğim acılar kalmadı.oturup kalkarken daha rahatım.ağrılarım aşırı değil.

 • Kendin yapamassın ki onun Özel ayrıştırıcıları var ph değerleri var bazıları gümüşü içine atıp bektetiyormuş gümüş suyu yaptım filan diyorlar. Onun yapımı tamamaen farklı özel makinesi var

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

aishapeppin stacelowery hildrloche Atilla Çiçek ynusemre Nil44