Ankilozan spondilit ve Göz

colleaq1colleaq1 27 İstanbul
Merhaba bu sorunun cevabını ögrenmeyi çok istiyorum gözlerimi cizdirmeyi düşünüyorum aranızda cizdiren varmı kimisi romatizmalı hastalarda lazer ameliyatı olamassın diyorlar bilgisi olan varmı?

Yorumlar

 • McKayaMcKaya 2,649 İstanbul
  AS hastaların lasik ya da laser ameliyatı olamazlar.
 • colleaq1colleaq1 Yükleniyor... 27 İstanbul
  Hocam dün yine sordururken 2 kişiye denk geldim as hastası olup ameliyat olanlarla görüştüm ameliyat olmuşlar sorun yaşamadık dediler ama ikiside doktorlarına as hastası oldugunu söylememişler kararsız kaldım şuan
 • McKayaMcKaya 2,649 İstanbul
  Eğer hastalığını gizleyerek olmaz denilen bir ameliyatı olmak size mantıklı geliyorsa sizde hastalığınızı gizleyerek ameliyat olur sonra sonuçlarına katlanırsınız.
 • MeryMery 245 Osmaniye
    Merhaba bu konuda nacizane ben de düşüncemi paylaşmak ıstiyorum. 
    19 senedir gözlük kullanıyorum. AS olmadan önce göz kaslarındaki hassasiyetlikten dolayı her tedavi benim için uygun değildi. Ben de  Üveit atağı ile de 3 tane gözlük kullanmak zorunda kaldım. Önce kabul etmedim. Gittiğim farklı  doktorlar farklı cevaplar verdi. Ben de benim düşüncemi destekleyen doktorun dediğini yaptım. Lakin bir buçuk yıl sonunda  görme kaybım başladı. Önce strese bağlı olduğunu düşündüm. Bu arada ağrılar olmayınca  ben AS olduğumu unuttum.  :wacko:  
    Sonuç olarak ilaçsız bi tedavi ile ve de iki buçuk  :uyy:  ( güneş gözlüğü klipsli ondan buçuk :)  tane gözlükle çok şükür iyiyim. 
    Önce sizin sağlığınız vücudunuz ne diyor bi ona kulak verin. Bazen başkalarına iyi gelen tedavi sizdeki süreci iyi olmaya biliyor bunu da dikkate alın.
  Sevgiyle sağlıcakla kalın.

  (1) efe14
 • sevgilersevgiler 786 Eskişehir
  Sarikantaron yagi.bir arastirin.göz sorunlarinda cok iyiymis.sabah aksam bir damla.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

kayasgari emilijxvn moshegabb kimbehaq helenfranz Erhat Fatos murat80 tayfun34 cemel ilknkhvc abay