Reflü as ile ne kadar baglantılıdır

😃 meraba hayırlı günler Rabbim hepimize şifa versin.fizik doktoru mr sonucuna göre as dedi romatoloji yine aynı mr sonucuyla gastro özofajial reflü tanısı koyup lansor voltaren başladı ve fizik doktoruna gitmemi söyledi tutulma yok bende kanım temiz çıktı belin hemen altında sızı var ozellikle soguk havalarda çok oluyo bu ilaclara başlasam faydası olrmu yanlış bi tedaviye başlamak istemiyorum yardımcı olursanz çok sevinirm iyi günler dilerim

Yorumlar

• Reflü ile as nin bi alakası yok zaten reflü mrdan anlaşılan bişey değil sen şikayetlerini anlatırsın doktor ona göre tanı koyar , lansor reflünüze iyi gelir ancak voltaren ağrı kesici olarak uzun süre kullanılacak bi ilaç değil bundan dolayı romatolojiye yada ftrye gidip farklı ilaçla as için tedavi başlamak gerek
  • nalbant dedi:
    😃 meraba hayırlı günler Rabbim hepimize şifa versin.fizik doktoru mr sonucuna göre as dedi romatoloji yine aynı mr sonucuyla gastro özofajial reflü tanısı koyup lansor voltaren başladı ve fizik doktoruna gitmemi söyledi tutulma yok bende kanım temiz çıktı belin hemen altında sızı var ozellikle soguk havalarda çok oluyo bu ilaclara başlasam faydası olrmu yanlış bi tedaviye başlamak istemiyorum yardımcı olursanz çok sevinirm iyi günler dilerim
    Okuduğumdan anladığım, doktor voltaren yanında mide koruyucu ilaç verebilmek için reflu tanısı girmiş. Lansor kötü bir reflu ilacı ama gastritte çalışıyor. Çok önemli değil nsaii ilaçlar gastrit yapıyor zaten. Voltaren ise yeni başlayanlar için as ilacı. Doktor AS tedavisine başlamış. Fizik tedavi rutin tahlil kontrol için gittiğimiz poliklinik. Randevu alması kolay. Romatolog ileri safhalarda karar vermede etkili oluyor. Benim de başıma gelmişti bunlar, duygulandım. Hey yavrum hey AS ile 7. seneye giriyoruz  :zafer:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

uwemessier hemnoga keenauyk umutcand yaskar Amine Mustafa.Kd elf_ws Rena sakroİLLET tnf rasimhasan fanimisafir busraaa cem bsr78