Gece başlayan sırt agrim

Arkadaşlar merhaba dün gece uykumda aniden sirtimin sol üst kısmına vuran şiddetli bı ağrıyla uyandım hareket bile edemedim o an..şuan hala devam ediyor hareket ettikçe bıçak gibi saplanan zonklayici bı ağrı var sabit bı pozisyon bulunca hareketsiz kalınca geçiyor ..bu ağrı as den mi yoksa uykumda yanlış bir hareket mı ettim acaba..as sırtın sadece bir bölümünü tutar mı böyle 

Yorumlar

• Doktorumun söylediği ve araştırmalarıma göre a.s. bütün vücudu bir anda tutamaz...sinsice yıllarca hastalığın gelişmesi olabilir hatta semptom olmadan yani herhangi bir belirti olmadan onunla yaşayıp ölebiliriz.
    A.s. ya boyunda başlayıp kalçaya doğru iner yada tam tersi kalça dan başlayıp boyuna doğru tutar. Siz ne durumdasınız bilmiyorum ama umarım a.s.a bağlı bir tutulma değildir.çünki öyleyse devamı gelecektir.

• McKayaMcKaya 2,554 İstanbul

Merak etmeyin insan uykudayken kendisini sakatlayacak bir hareket yapamaz. Tipik AS tutulması. Resimdeki çarpı olan noktalara jel sürüp biraz basınç uygulayın.
    (1) mono
  • emosemos 1,241 Istanbul
    Sayın Muzo,
    Bizim meşhur öküzün oturduğu yer değilmiydi tam orası. :boks:
  • elanurumelanurum Yükleniyor... 19 İstanbul
    Teşekkür ederim herkese 
  • McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
    emos dedi:
    Sayın Muzo,
    Bizim meşhur öküzün oturduğu yer değilmiydi tam orası. :boks:
    @emos meşhur Rhomboid Majör.
    (2) emos mono
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

uwemessier hemnoga keenauyk umutcand yaskar Amine Mustafa.Kd elf_ws Rena sakroİLLET tnf rasimhasan fanimisafir busraaa cem bsr78