Heyet kurulundan %kaç oran alabilirim ?

rasimhasanrasimhasan 5 Bursa
Herkese merhaba arkadaşlar bursa da ikametgah ediyorum 4 yıldır ankilozan -romatait artrit rahatsızlığım mevcut ağrılarım yoğun olduğu bölgeler kalça ve bel de bel kısmında deformasyon var gibi ama hareket etmem zor da olsa spordan geri kalmıyorum ASIL soruma gelirsek 😀 engelli haklarimdan yararlanmak için uludağ üniversitesinden başvuru yaptım sectigim bölümler göğüs psikiyatri ve fizik tedavi bölümleri psikiyatri ayrıca başka hastaneden de 1 yıldır tedavi görüyorum sizce %40 oran alma şansım nedir ve %40 üzeri rapor aldığımda emekli olma hakkı kazanabiliyormuyum? Herkesin allah yardımcısı olsun cevaplarınız i bekliyorum 

Yorumlar

• @rasimhasan ; öncelikle geçmiş olsun. TNF tedavisi alıyormusunuz? Kullandığınız ilaçlar neler ve ne zamandır hastasınız? Vücudunuzda dışardan bakıldığında deformasyon var mı? benim takıplerim de uludağ ünv. yapılıyor. Sonucunuzu merakla bekliyorum. %40 ve üstünde emeklilik hakkı var diye biliyorum.
  • rasimhasanrasimhasan Yükleniyor... 5 Bursa
    Teşekkürler size de çok geçmis olsun.4 yıldır rahatsızlığım var.3 yıldır romatoloji bölümü dr ediz dalkılıç a muayene oluyorum. TNF sadece 2 ay kullandım şu an arada çok ağrı olursa voltaren alıyorum kendimi çok yormaya gelemiyorum sıkıntılı bölgelerim kalça ve bel 
  • gelişmeleri buradan paylaşırsan sevinirim, engelli olayında benimde niyetim var ama kendime yediremiyorum. Daha çok kotu olanları görünce
    Selim bey kendinize neden yediremiyorsunuz ki onu anlamadım bu dünya da biz de bu şekilde sınav oluyoruz ve bizim böyle bir rahatsızlığımız varsa neden yararlanmayalım ? bir başkasına siz ağrılarım böyle şöyle acı çekiyorum dediğinizde sizi anlıyormu ? Bence oralı bile olmuyor😀 ve de çok güzel imkanlar var örnek ötv indirim vergi indirim toplu taşıma araçları ücretsiz ve en güzeli ve benim de hayalim olan erken emeklilik 😀 bakalım inşallah güzel bir oran alırım 
  • McKayaMcKaya 2,536 İstanbul
    Heyete çıkarken gidilecek klinikleri neden siz seçtiniz anlamadım. Siz raporu ne için alacaksanız ona göre bakacak bölümler bellidir.
    Üniversitenin içinden engelliler kurulu var orada soruyorlar neyin var diye bende ne varsa yazdırdım girmişken onlarda işaretliyorlar 
    Merhabalar tekrardan psikiyatriden %25 oran aldım daha diğerleri belli değil sizce fizikten güzel bir oran alıp % 40 ı geçebilirmiyim teşekkürler 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

octopus444 Cevo huozen pzyjesus hallili38 Hafize1958 cande0850 medine-incisi metin.ozkal ramazan FatimaZehra barangocen zagorTenay20 ALİ2580 dere Goknur