Bilinmeyen(Teşhis koyulamayan) Hastalıklar

BilinmeyenBilinmeyen 1 Tokat
kategorisi Tanışma
Hepinize Merhaba, 4 senedir giderek artan rahatsızlıklarım var. İlk olarak beyin cerrahiye gittin. 3 senedir sorun olmadığını söyledi. Sonra fizik tedaviye gittim. Skolyozum olduğunu söyledi, ortopedi uzmanına gitmem gerektiğini anlattı. Oraya gittim, ağrıların sebebinin skolyoz olmadığını söylediler. Fizik tedaviye tekrar gittim. Romatolojiye gönderdi. Romatoloji senin bir şeyin yok dedi. Erciyes Tıp Fakültesine gittim. Koksiks kemiğinde kırık olduğunu, sakrumun kırılıp iyileşmiş olduğunu söyledi. Ama ağrıların sebebinin yine bunlar olmadığını söylediler. Tokat Üniversite Hastanesi'ne yönlendirdiler. Bugün de oraya gittim, skolyozum olmadığını söylediler. Açıkçası her doktor farklı ve çelişkili konuşuyor. İş gücümü kaybettim, kronik ağrılar çektiğim için sürekli sinirli ve gerginim. Anlayacağınız sorunlar nedeniyle yaşayamaz hâle geldim.  Doktorlara da güvenemiyorum artık. Kendi şikâyetlerimden yola çıkarak makâleler okudum. Benim aklımda AS şüphesi var. Bu hastalığı doktorlardan değil de hastalardan öğrenmek istedim. Benim için yardımcı olabilecek büyüğüm var ise telefonda kısaca yardımcı olmasını talep ediyorum. Hepinize geçmiş olsun, hayırlı günler dilerim.
05436958569
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

uwemessier hemnoga keenauyk umutcand yaskar Amine Mustafa.Kd elf_ws Rena sakroİLLET tnf rasimhasan fanimisafir busraaa cem bsr78