Sabah agrısız uyanmak..

Selamlar bende 8 yıldır as hastasıyım.. bir çoğunuzun çektiği sırt agrılarından muzdaribim.. yaşadıgım şehri değiştirip daha nemli bir yere taşınınca ağrılarım çekilmez hale geldi.. dr um humeria ya başlamamı önerdi ancak küçük bebeğim olduğu için kabul etmedim.. birde yan etkilerini beni tedirgin etmişti.. aslında bütün ilaçların yan etkisi var ancak ben bebeğimi emzirmeyi tercih ettim.. ve mecburen hiç ilaç alamıyordum... 
       emzirme ve gebelik dönemimde kullandığım BALIK YAĞININ mucizesine şahit oldum.. tamamen bitirmiyordu agrımı ama sabahları 2 büklüm kalmıyordum.. sırf bunu paylaşmak için bu forma kayıt oldum belki sizlerde faydası olur diye.. şuanda gece yatmadan önce 1 tablet alıyorum .. 3 yada 4 saat idare ediyor sonra birde sabah saat 5 gibi bir tane daha yutuyorum.. ve sabahları ben ağrısız uyanıyorum.. lütfen sizde denersiniz tecrübelerinizi bu konu başlıgının altında paylaşın..  
not ; ben her bir kapsülü 1000 mg lık olandan kulanıyorum .. marka yazmıyorum ama gerekirse yazabilirim.. 
(1) M.Selim

Yorumlar

Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

heathpoe carriesander prestwaterfie sommeyencken josebernard Alper-Kaya meriç