İlaç tedavisi

fizik tedavi dktruna gittim, evre 2 sakroileit mr sonucum, kan sonuçlarım da iyi çıkmıştı, bugün bana rantudil forte verdi iki kutu sabah akşm alacakmışım, bu ilacı kullanan var mı ve fizik tedavi uygulayacağını hastalığı alevlendirmeden baskılamak için bu fizik tedaviyi uygulayacağını söyledi, ayrıca haftada 3 gün yürüyüş yap dedi. Kalça eklemlerimdeki ödem i bu ilaç geçirecek mi, benim hergün değişik zamanlarda kalçamda ağrım var, sadece Ağrımı mı kesecek bu ilaç yksa ödemi geçirir mi, dktra sormayı unuttum bunu, ilç tedavisiyle sakroileit geçer mi?

Yorumlar

• MeryMery 205 Osmaniye
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun @rhsntrlk
    Bana rantudil fortu romotolog yazmıştı.  2.5 sene kullandım. Ağrının şiddetine göre etkisi değişiyor. Lakin atak dönemlerinde pek etkisini görmedim. Bir kaç  ay önce ağrılarım şiddetlendi sadece sol tarafda yaşadığım tutulmalar sag tarafda da olmaya başladı bi de  ayaklarımın üzerinde duramıyordum. Kaç kutu içtim hatırlamıyorum. Bende pek etkili olmadı.
    Şu sıra endol kullanıyorum. Vitaminlerle birlikte dayana bilir ağrılarımla birlikte kardeş kardeş günler geçiyor bakalım. 
    Dayana bilir ya da ağrısız güzel günlere. Sağlıcakla kalın 
  • rhsntrlkrhsntrlk Yükleniyor... 5 Yalova
    Geçmiş olsn size de, aslnda mr da bu sakroileit çıkana kadr sanki daha iyiydim, yani kalçamda hep ağrım olurdu ama dayanabileceğim şekildeydi, gene de öyle ama sanki bu hastalığı öğrendiğimden beri daha çk daha sık ağrım oluyo, psikolojik olarak mı diorm acaba, arada ayak bileklerimde, sırtımın orta kısmında ayak baş parmağımda bile ağrım oluyo şimdi, hastalıktan bunlar da olur mu yksa psikolojik mi, şuan bu saatte uykudan beni uyandıran ayağımdaki ağrı, snra da kafama takıyorum uykum tam kaçıyo, daha yeni teşhis kondu ama benim hastalığı kabul edip, tedbirli ama normal yaşantıma geçmem ne kadr sürer acaba.. size de geçmiş olsn, ağrısız güzl günleriniz olsn.
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak