Varsa Bir Hoş Geldin Alırım :D

ofd44ofd44 4 İstanbul
kategorisi Tanışma
Arkadaşlar bende 3 senedir felan As'liyim bu topluluğu yenı gordum ve hemen katıldım 
Hastalıkdan kurtulan varmı?

Yorumlar

• emosemos 1,241 Istanbul
    Hoşgeldiniz o zaman aramiza.

• ayhan40ayhan40 1 Ankara
    Yeni  katildim.ankilozan spondilit.hafif astim.bacaklarda yuzeysel varis.midede gastrit.hafif kansizlik. Bas agrisi Bas donmesi halsizlik.bazen denge kaybi.hafif bulanik gorme  vs.vs....ne yapacagimi bilemiyorum. Anti tnf veriyorlar . Almiyorum. Goruslerinizi bekliyorum. (3 yil once teshis kondu.yas 47)...
  • monomono 5,361 Ankara
    @ofd44
    Hoş geldiniz.

@ayhan40
    Gerçekten çok sorununuz varmış, Anti TNF konusunda belirleyici olan aslında AS nizin durumudur,  kesinde çözüm değildir, son çaredir, sanırım bunu biliyorsunuz. 
    Ama fayda görenlerde vardır tabi.
    Ama şu kansızlık konusu ihmal etmeyin, o zaten ekstra halsizlik, baş dönmesi filan yapar, en azından onun tedavisini aksatmayın ki diğerlerine de odaklanabilesiniz, ilaçlarını düzenli kullanın.

Geçmiş olsun.
  • Sultan CemalSultan Cemal 282 İstanbul
    @ofd44 @ayhan40  aramıza hoş geldiniz geçmiş olsun.
  • McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
    Hoşgeldiniz. 
    Uygun bir zamanınızda AS hikayenizi alalım.
  • gscgsc 23 Kastamonu
    @ofd44 , @ayhan40  hoş geldiniz.... Allah derdimize deva versin inşallah...
  • ofd44ofd44 Yükleniyor... 4 İstanbul
    Arkadaşlar Hoş bulduk hepinize teşekkür ediyorum cevaplarınızdan dolayı.

22 yaşındayım 3-4 sene önce kalçalarda ağrılar başladı doktora gittiğimde bel fıtıgı baslangıcı var dedi bende yürüyemez oluyordum her hastane oyle dedı bir doktor kalça emarı ıstedı malum devlet hastanesınde emar cekmek ıcın 3 ay gıbı bır sureyle karsılasınca özel hastaneye gittik emar çektik gelmişken birde burdakı doktora gosterelım dedım vee teşhisi koyan ve ozamalar bu ne diyor dediğim açıklama kaç yaşındasın 18 dedim ozaman tamam dedı yaşı küçük söyleseydım bir şey anlatmayacaktı :) başladı anlatmaya bu hastalık öldürmez süründürür yaşam kaliteni düşürür bende bu nedıyor vur bi iğne gidelim diyorum içimden keşke öyle olsaymış 3 4 sene geçti bahçelievlerde fizik tedavi hastanesine gitmeye başladım süreli gidiyordum sağolsun doktor salazoprinle endol yazdı gayet iyi geliyordu ama ilacı kesice hemen ağrı başlıyodu askeregittim geldim ağrı oluyodu ama yapacak birşey yok vatan borcu 2 3 ay oldu askerden geleli endol bitti yazdırdım doktora alamaya gittim hiç bir yerde bulamadım doktora söyledim rantudil yazdı hiç bir işe yaramıyor Ağrısız ve düzgün bir şekilde yürüyebilen varmı ?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

uwemessier hemnoga keenauyk umutcand yaskar Amine Mustafa.Kd elf_ws Rena sakroİLLET tnf rasimhasan fanimisafir busraaa cem bsr78