merhaba

taflantaflan 29 Samsun
kategorisi Tanışma
merhaba.gruba yeni katıldım.teşhisi geç koyulmuş hastalardan biriyim.şu an embrel kullanmaya başladım.52 yaşında emekli  3 çocuk annesiyim.10 yılı aşkın süredir ağrılarla yaşıyordum.gittiğim  doktorlar kas yoğunluğu  olduğunu söylediler ve 1 kaç kez fizik tedavi aldım.faydasını  göremedim.bir yıl önce dr a kalçamdaki şiddetli ağrılar nedeniyle gittiğimde tahlil röntgen ve mar sonuçlarına bakarak kemiklerimde iltihaplanma olduğunu söyledi.salozopryn ağrı kesici vs ilaçlar verdi.hastalığın ilerleyebileceğinden ve bu günkü duruma gelebileceğimden bahsetmedi bile.hastalığı şu son bir ayda yaşadıklarımdan öğrendim.
   hiç bitmeyen terleme donuk ağrılı boyun sırt,topuklardaki şiddetli ağrı ve yanma,içimdeki hararet vs.kasılma vs. çamaşır ipinde askıda gibiyim...

Yorumlar

• McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
    Hoşgeldiniz. Geçmiş olsun. 
    Emekli de olduğunuza göre bol bol vaktiniz vardır. Siteyi iyice bir okuyun. Bu hastalık hakkında daha bilmediğiniz ne kadar çok şey olduğunu göreceksiniz.
    (2) mono Mery
  • taflantaflan Yükleniyor... 29 Samsun
    Teşekkür ederim Mc Kaya
    (1) mono
  • emosemos 1,241 Istanbul
    hoşgeldiniz...Gecmis olsun ...
    (2) efe14 Mery
  • taflantaflan Yükleniyor... 29 Samsun
    emos dedi:
    hoşgeldiniz...Gecmis olsun ...
    Teşekkür ederim...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

uwemessier hemnoga keenauyk umutcand yaskar Amine Mustafa.Kd elf_ws Rena sakroİLLET tnf rasimhasan fanimisafir busraaa cem bsr78