eliptik bisiklet

Merhaba bu bisikletin bizler için çok faydalı olduğunu okudum.Decathlon da birkaç model var fakat ben farklarını kavrayamayacak derecede bu konudan uzağım.Acaba aranızda kullanan var mı?

Yorumlar

• Spor salonun da kardio günlerimde bol bol kullanıyorum. Tüm vücudu hareketlendiren güzel bir alet. Üstten tutuşla vücudun üst kısmını, ayaklara verdiği açıyla da alt vücuda kardio yaptırır. 
    Decathlon da modellere baktım https://www.decathlon.com.tr/e-shape-eliptik-bisiklet-id_8363893.html  model gayet iyi ama size tavsiyem sıfır model alıp o kadar para vermeyin. Sahibinden.com da 2. el neredeyse 5 kez binilmiş bile vardır kesin. Bir heves eve alıp 3 gün sonra salon süsü olarak çok insan var. Sahibinden de gördüğünüz eliptik bisikletlerin modellerini google dan aratıp özelliklerine bakın hoşunuza gideni ve iyi özellikte olanı çok daha uyguna alın. Hatta sahibiyle sıkı pazarlık yapın. 700 yazmışsa 450 vereyim ver diyin :wink2:  o iş 500 de kapanır :))
    (1) mono
  • ekinoksekinoks Yükleniyor... 2 Manisa
    Yorumunuz benim için önemliydi.tavsiye ettiğiniz modeli alabilirim fakat 2. el almaya cesaret edebileceğimi sanmıyorum.teşekkür ederim
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

damlaerta emine maryeelem kelvilane altamccaffrey wngmarietta928 meg42 selda&tarık