Andulasyon Nedir ?

Bugün bir arkadaşım Andulasyon cihazına girdi... kendisinde Fibromiyalji, yumuşak kas romatizması var ilk seansta ağrıları dinmiş..Belki bizede çare olur..
Andulasyon, biyofiziksel prensiplere dayanan yeni jenerasyon tedavi yöntemlerinden biridir. Andulasyon, mekanik osilasyon ile kızıl ötesi derin ısının kombi-nasyonundan oluşmaktadır. Andulasyon teknolojisi, bilim insanları, üniversite klinikleri ve doktorlar arasındaki yakın işbirliğiyle birlikte geliştirilmiştir.

Andulasyon terapisi yalnızca belirli bir organ veya bir organ sistemi üzerinde etki göstermek yerine, organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif bir etki sağlamaktadır. Bu açıdan Andulasyon, sağlığımızı yeniden kazanmamızın ve sürdürmemizin temelini oluşturmaktadır.


http://www.hhp-tr.com/referanslar.html
(2) mono Mery

Yorumlar

 • McKayaMcKaya 2,345 İstanbul
  Tarafımdan denenmiş olup 6 ay sonra herşey eski haline dönmüş, cüzdanım da bir hayli hafiflemiştir.
 • hakan_01hakan_01 Yükleniyor... 499 İzmir
  Sağlık olsun.. malesef bu yolda hepimiz çok paralar kaçırıyoruz  :( belkide bizim rahatsızlığımız ağrıdan ziyade yangısal olabilir..
 • monomono 5,146 Ankara
  Aslında 6 ayda fena bir süre değilmiş abi, helede bu sürede hiç ilaç filan alınmaya gerek yoksa, bu şeyinde ekstra bir zararı yoksa kısmen de olsa işe yarayabilir.
  Tabi cüzdan kısmını bilemiyorum, o da ayrı bir dert anlaşılan.
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak