Humira kullan ve de susssss

Merhabalar  biliyorsunuz Ramazan'da iki tane humira aldım. Bugün dr a gittim kan tahlili ve kalça filmi çekildim. 2 ay önce crp 2,5 civarı idi şimdi 0.6 civarı dedi iyiye gidiyoruz dedi 3 aylık iğne verdi. Dedim ki kendimi iyi hissediyorum dayanılmaz ağrılarım yok. Klasik bel ağrım var ki voltaren e bile çok ihtiyacım olmadı (şükürler olsun) olsun 3 ay iğne kullan dedi tutulmaların yok dedi.  Dedim ki humira tamam olsun.  Bir egsersz yada diyet gereklimi.  Hiç bir şey yapmana gerek yok dedi sadece sigarayı bırak

Yorumlar

• Egzersize gerek yok demesi ilginç  :)
    (1) Mery
  • CRP'yi düşürmeyi marifet sanıyorlar.
  • Sigarayı da ben birakmiyorum deseydin @oflu61 :D :D
  • Sigara kullanıyorsanız organik tütün kullanmanızı tavsiye ederim. Sigarayı bırakamayınca %100 doğal organik tütün kullanmaya başladım..  :harika:
  • oflu61oflu61 Yükleniyor... 22
    1senedir  organik tütün içiyorum.  Arada normal sigara içiyorum. McKaya dedi:
    CRP'yi düşürmeyi marifet sanıyorlar.
    Çok büyük marifet yaaaa. Zaten belli bir tedavi yapınca yada koca karı ilaçı ile de crp düşüyor ( Ramazan'da supraydın kullandım yemek de düzenli idi.  Şimdi gene bozduk 2 poğaça ile akşama kadar bekle) Zaten şunu da akabinde söylüyor. Olmaz sa başka tedavi uygulayacağız. Şimdi iğneyi vurulmayacağım da sonbahar dan sonra ağrılarım artarsa ki artacak diye düşünüyorum o zaman ne yapacağım işte.  Aynı dr a gidemem. Zaten Trabzon da bir tane kaldı gitmediğim oda devlet hastanesinde. Ona kalırsam ne olur   Devlet hadtanesi çok kalabalık oluyor ve de rapor yazarsa ordan kaç günde çıkarım diye düşünüyorum   3 iğne vuruldum ama 40 önceki ağrım 4 ise hala 3 yada 5 derim. Gelde göz göre göre kullan    
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

nesem61 columdollery berniecemusse shant0161 darbywcv joiemarsh nourah adil histik