TERMAL YATAK

merhaba 5 sene önce termal yatağı 1 hafta denemiştim aslında çok iyi gelmişti şimdi satın almak istiyorum 
sadece korkum şu duruş pozisyonum 6 5 geçe ama sırt tam ortasında omurgaların arası artık kemiksikleştiği için çıkıntı var yani ortaya bir şeyle vursan bildiğin kırılır canlandırmak gerekirse yere düz sırt üstü uzanamıyorum başım yaklaşık 20 cm kadar havada kalıyor
şimdi bu yatakda insanı yukarı doğru omurgayı ittirdiği için
omurgada çatlama yada kırılma söz konusu olurmu 
yatak firması asla as hastalarımız var omurga esnektir bu şekilde kırılamaz diyor ne kadar doğru ?

Yorumlar

• M.SelimM.Selim 371 Bursa
    ışıklı felan, volkanik taşlı, alengirli bir yatak var ondan bahsediyorsunuz sanırım. yengemlerin evde var. Sevmiştim bende o yatağı. Çok sıcak ayara getirmeden kullanılabilir aslında. Ben gaza gelip 1 2 gün çok sıcak kullandım rahatsız etti ama sonra ayarı çözdüm ılık bir sıcakta bayağı masajlı şekilde kullandım, enbrel kullanmıyordum o dönem, beni bayağı açmıştı. Terapi gibi uzun süre kullanmak gerekiyormuş. Sıfırı 5 küsür bindi o dönemler. Bence o kadar para verilmez. Sahibinden.comda 2. elleri çok var, millet gaza gelip alıyor, 3 5 kere kullanıp kenarda tutuyor. Temizinden bir tane bulup yarı fiyatına alabilisiniz eğer kullanmak istiyorsanız.

Kemik kırılması o kadar kolay bir şey değil. tabiki dikkatli olmak gerek ama bende sanmıyorum kırabileceğini.
  • monomono 5,146 Ankara
    Bence sıkıntı olur, benzer omurga bende de var ve ben asla sırtımı öyle hareketli bir mekanizmaya vermem.
    Çok çok yavaş hareket ederse belki ama hızlı hareket ederse illaki sorun olur bu, dikkatli olun derim.
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak