felden quick solve

Selamlar herkese.  felden quick solve  Bu ilaç için bilgisi olan var mı. Face de gördüm as hastası biri yazmış yurt dışından getirmiş.  Fayda gördüm diyor 

Yorumlar

• Bu bizim bildiğimiz NSAIDs ilaçlardan. Endol, voltaren, majezik vs. gibi sadece etken maddesi başka. 
    İlaç Türkiye'de FELDEN FLASH, CYCLADOL, OKSİKAM, INFLAMEX simleri altında satılmaktadır.

Farmakolojik etki.
    Antienflamatuvar, analjezik, ateş düşürücü, antiagregatine.

Uygulama.

Eklem ve omurganın enflamatuar ve dejeneratif hastalıkları, ağrı sendromu eşliğinde, KDV. romatizmal artrit, romatizma, Ankilozan spondilit (Ankilozan spondilit), osteoartrit, juvenil kronik artrit, Tendinit, tendinit, plechekistevoy sendromu, donmuş omuz, gut akut atak; çeşitli kökenlerden ağrı: nevralji, kas ağrısı, Birincil dismenore, Ağrı postoperatif ve posttravmatik, KDV. spor yaralanmaları (hasar, çıkık, gerginlik), eklemlerde ağrı ve şişmeye, tendon ve kasları, overexertion ve diğerleri nedeniyle.; üst solunum yollarının akut enfeksiyon ve iltihaplı hastalıklar.

• oflu61oflu61 Yükleniyor... 22
    Teşekkürler üstad. 2. Humira iğneyi vuruldum.  Bayramdan sonra inş kontrole gidecem. Bakalım ne diyecek sayın doktorum. Sadece iğne tedavisi verip yollayan dr. Ne bir diyet ne bir egzersiz ne bir fizik tedavi bende yok. Bu ramazan da neyse ballı ve hamurlu olan tatlıya acayip zaafım oldu aşırı tüketiyorum. 
  • Mrb. Biyolojik ajanlari kullanmayi artik dusunuyorum ben de. Humiranin etkisi ne duzeyde oldu. 
  • oflu61oflu61 Yükleniyor... 22
    Walla ben şu an çok bir şey hissetmedim.  Faydadı oldumu olmadımı.  Çok ağrım yok ama iğneden önce de böyleydim çoğu zaman   Ara ara çok olurdu.  İlk iğneden 1 hafta Sonra iki gün çok ağrım oldu.  Voltaren attım geçti.  İğne için anladığım şu belirli bir zaman dan sonra ağrıyı kesiyor ama ilerde ne olur muamma.  Face den biraz takip ettiklerim buradan aldığım bilgiler bunu gösterdi bana 
    ---
    Aslında benim en çok kafamı kurcalayan benim nadir zamanlarda aşırı ağrım olurdu.  Öyle insanlar var ki adım atamıyor. Şükürler olsun ki o kadar hiç olmadım. Hareketlerim bazen çok kısıtlı oldu   Bir kaç saat Sonra normale döndüm. ( normal derken hala ağrım var hiç geçmeyen ama buna alıştım). Bu şekilde hep kalsa aspirin bile almam da   Sanki iğne bana fazla gibi.  Ama illaki bir dr kontrolünde olmam gerek diye biraz uymam gerek diye düşünüyorum. Belirli bir ağrım var tam hareket özgürlüğüm yok öne eğilme gibi.  Ama yürüyüş veya belirli sporları yapabiliyorum. 
    (1) mono
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

nesem61 columdollery berniecemusse shant0161 darbywcv joiemarsh nourah adil histik