Naprosyn CR 750 MG Kullanan Var mı

Bende öyle çok fazla bir ağrı sızı yok.Sadece belimde hafif ağrı var.Doktor iltihap var ama çok az dedi.Bana Naprosyn CR 750 Mg hap ve yanında Protonex mide koruyucu hap verdi.Naprosyn normalde günde 1 defa kullanılması gerekliymiş ama doktor bana sabah ve akşam kullan 2 hafta sonra kontrole gel dedi.İki hafta kullandım ve bugün doktorun yanına gittim.2 hafta önce CRP 1.15 di.Bugün çıkan sonuç 0.8. Bu iyi bir değer mi ? Ayrıca eczaneden Tekrar Naprosyn almak için gittiğimde orada çalışan kişi bana bu ilacı günde 1 defa kullanmam gerektiğini doktoru dinlemememi yoksa mide kanaması geçirebileceğimi söyledi.Mide kanaması geçirdiğimde ise ölüm olabileceğini söyledi.Aslında belimde var olan o hafif ağrı bu ilaçla kayboldu.Sizce mide kanaması geçirir miyim ? 1 ay daha kullanmam gerek ve 1 ay sonra doktorun yanına kontrole gitmem gerek.Sizce günde 1 defa mı almalıyım yoksa doktorumu mu dinlemeliyim ? Mide kanamasından korktum açıkcası.

Yorumlar

Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

nesem61 columdollery berniecemusse shant0161 darbywcv joiemarsh nourah adil histik