Fizik tedavisi

Teşhis konulmasından sonra 2 ciye kontrole gidişimde Doktorun asistanı vardı..İlaç takviyesi ve fizik doktoruna yönlendirdi kağıda yazdığı Ankilozan spondilit tansı omurga egzersizleri açısından değerlendirmesi rica olunur diye...Bugün özel bir hastanenin fizik doktoruna gittim...Sedim crp yüksek iltihap yüksek asla sana fizik tedavisi olmaz..Ayrıca sen o doktoruna selam söyle sen torid kanserini atlatmışssın asla fizik tedavisi olmaz diyip yolladı..benim kafam karıştı Marmara eğitim araştırmada doktoru görmemin imkanı yok 3 ay sonra kontrolum...Sizlere sorum bizlere fizik tedavisi olmuyormu ve ben omurga egzersizleri ne yapıcam fizik doktoru bir şeyde demedi..her gün yap diyor ve yüzmeye mutlaka git diyor..ve bana cerrahpaşaya git dedi orada çok iyi doktorlar var hem ameliyatınıda orda olmuşssun dedi doktor..offf canım sıkıldı kafam karıştı..ben ne yapayım dostlarım..

Yorumlar

• monomono 5,112 Ankara
    ARZU123 dedi:
    Bugün özel bir hastanenin fizik doktoruna gittim...Sedim crp yüksek iltihap yüksek asla sana fizik tedavisi olmaz..Ayrıca sen o doktoruna selam söyle sen torid kanserini atlatmışssın asla fizik tedavisi olmaz diyip yolladı..
    Sanırım fiz. dr. u doğru olanı yapmış, öteki dr. da başından savmış gibi, romatolog muydu o dr.? 
  • ARZU123ARZU123 Yükleniyor... 26 İstanbul
    Ramotoleji doktorun asistanıydı :((

• monomono 5,112 Ankara
    Troid tarafını bilmem ama crp, sedim yüksek olunca fiz. ted. yapmazlar diye biliyorum. Ama bu kesin mi onu çok bilmiyorum, daha iyi bilen arkadaş varsa söyler muhakkak. 
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

damlaerta emine maryeelem kelvilane altamccaffrey wngmarietta928 meg42 selda&tarık