Bitkisel tedavi

McKayaMcKaya 2,649 İstanbul
kategorisi Haberler


Doktor Ömer Coşkun hayatını kaybetti...

'Doktor Ömer Coşkun ürünleri' adıyla televizyondan sattığı bitkisel karışımlarla tanınan Ömer Coşkun, dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ömer Coşkun'un böbrek yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Coşkun'un doçentliği, yabancı dil evraklarında sahtecilik gerekçesiyle elinden alınmıştı.

Yaptığı bitkisel karışımlarla ekranların tartışılan ismi olan Doktor Ömer Coşkun, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Coşkun'un Amerika'da kanser tedavisi gördüğü, Türkiye dönüşü böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yattığı belirtiliyor.

Hastaları tedavi etmek için hazırladığı ilaçları piyasaya süren Doktor Coşkun'un doçentliği yabancı dil evraklarında sahtecilik gerekçesiyle elinden alınmıştı.

SİCİLİ CEZA DOLUYDU

Ömer Coşkun, 2005 yılında Adana'da muayenehane açmıştı. Aynı yıl, meslek kurallarına ve yönetmeliklere aykırı davranmaktan Adana Tabip Odası Onur Kurulu kararıyla para cezasına çarptırıldı.

Bir yıl sonra da uzmanı olmadığı halde hasta tedavi etmekten ikinci soruşturma açılınca oda üyeliğinden istifa etmek zorunda kaldı. Muayenehanesini resmi olarak kapattı fakat faaliyete devam etti.

BAKANLIK ÜRÜNLER İÇİN İNCELEME BAŞLATMIŞTI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı daha önce kamuoyunda “Dr. Ömer Coşkun ürünleri” olarak bilinen ve takviye edici gıda niteliğindeki ürünler olmasına rağmen ilaç gibi tanıtılan ürünlerin, çeşitli mecralarda yayınlanan reklamlarına sekreteryası Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yürütülen Reklam Kurulunca hassasiyetle incelendiğini bildirmişti.Yorumlar

 • sevgilersevgiler 786 Eskişehir
  Allah rahmet eylesin.gençmiş daha.terzi kendi söküğünü dikemedi.amerikada fayda edemedi.
  (2) mono Mery
 • monomono 5,449 Ankara
  İlginç bir durum tabi, bu kadar TV ler de esip gürlemenin de bir anlamı yok, aslında TV ler de bu dr.culuk, şifacılık showlarını tamamen yasaklamak gerekiyor ama değil yasaklamak, iyice tepemize çıktılar. 
 • MeryMery 245 Osmaniye
  Babaannemle ananem ilk çıktığı zamanlar da önceden doktor mu vardı yavrum muhakkak tedavi etti doğru yoksa niye televizyona çıkarsınlar ki adamı ile başlayan tartışmalarla hayatımıza girmişliği var. Sonrasında fazlasıyla benzerlerine maruz kalma durumu da var tabi. Ne diyelim. Allah rahmet eylesin. 

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

kayasgari emilijxvn moshegabb kimbehaq helenfranz Erhat Fatos murat80 tayfun34 cemel ilknkhvc abay