Sülüklü Hacamat

Herkese merhaba yaklaşık 1 ay önce hacamat yaptırmaya karar verdim belki biraz ağrısız gün geçiririm normalleşmeyi hatırlarım diye 2 seanslar Sülüklü hacamat yaptırıyorum yapan arkadaş bunun uzun süre yapıldığı taktirde gerçekten çok iyi geleceğini hatta tedavi edileceğini söylüyor bu uzun süre dediğim süreç 1-2yıl 2. Seansı daha bugün yaptırdım ve öyle bir rahatlama hissetmiyorum. Bu tedaviyi uzun süre uygulayan veya geniş kapsamlı bir bilgiye sahip olan varsa bilgilendirirse çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca 1 ay sonra YGS'Ye gireceğim boyun ağrısından test çözemiyorum şu boynuna çok iyi gelir dediğiniz bir şey varsa itinayla dinlerim :) HERKESE AĞRISIZ GÜNLER...

Yorumlar

• Fkoptur97Fkoptur97 Yükleniyor... 14 Ankara
    Telefonun azizliğine uğrayıp sümüklü yazmışım özür dilerim  :D Sülüklü hacamat
  • monomono 5,146 Ankara
    Boynunu sıcak tutmayı dener misin?
    Atkı, örgüden boyunluk filan gibi, sabah daha çok oluyorsa, yatmadan önce takıp öyle dene, soğukta çok azdırabiliyor çünkü.
    Öteki türlü fiziksel bir şey varsa, onun için dr.a görünmen daha mantıklı.

Sülüklü hacamatı da ilk kez duydum galiba, başlığı da düzelttim.  :))
  • Sülüklü hacamat yaptıran tanıdığım kişiler var, burdaki amaç önce sülük tutup ardından sülüğün bıraktığı yere gerekli hacamat operasyon hazırlığını yapıp kupayla kanı çekmek, şahsım olarak hacamatta sülükte ayrı zamanlarda ara ara yaptırırım ama ikisini bir arada yaptırmadım, ancak doğru kişilere steril bir şekilde yaptırılırsa mutlaka daha faydalı olur, yaptırmadan önce kan değerlerinizin uygun olup olmadığının testini yaptırmanızı tavsiye ederim
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak