Kadın erkek farkı

McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
kategorisi Haberler
Columbia Üniversitesinde Medikal Cannabis üzerine yapılan bir araştırmada Cannabis içen erkeklerin ağrıları kadınlara oranla daha fazla azalmış.

Acaba bu durum diğer ağrı kesicilerde de aynı mı?

Yorumlar

• sahinsanlisahinsanli 153 İstanbul
    Bu konuda pek bir fikrim yok ama Ankara GATA da Salih Pay hocam bana zamanında şöyle demişti
    Erkeklerin As süreci daha yoğun ve ağrılı geçtiğini, as olan bazı kadınlarda sürecin hafif geçtiğini sadece ufak ağrılar 
    geçirdiğini bunuda kronik ağrılara bağladığı için hiç irdelemediğini buda ömrü boyunca as olduğunu anlayamadığını söylemişti konu şurdan açılmıştı hlb 27 pozitif çıkmıştı bende 
    genetik olduğunu ailemden geldiğini söyledi işin ilginç yanı sülalede tek örneğim kimse de patlak vermemiş kısmet bize imiş  :)
  • MeryMery 233 Osmaniye
    Bilimsel olarak bilmiyorum. Ama kullandığım vitaminler de yaşamıştım. Iki yıl önce D , b12, çinko demir magnezyum vitaminlerini kullandım. Doktorum kilo almamaya dikkat etmem gerektiğini üstüne basa basa anlattı. Üç ay sonra ki görüşmede ben 53 kilodan 45 kilo düşmüştüm. Tokluk hissi çok fazlaydı.  Ama canım ne istiyorsa onu yedim hatta nezaman istiyorsa o zaman bile yemiştim oysa.
  • AsergunAsergun 57 İstanbul
    Abi bir soru sordun. Kafamda farklı farklı sorular ürettin. İlerisi için şu an kafamda yasal olmayan düşünceler oluşturdun. Sağol :omm:  Umarım sonum hayırlı olur  :silly:
  • McKayaMcKaya Yükleniyor... 2,554 İstanbul
    Medikal kelimesinin altını çizmek isterim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sevgi1957 ismail543 sefauyanik