Selamlar

herkese selamlar... yaşım 39, AS hastası olduğumu yeni öğrenmiş biri olarak. Ne menem bi hastalıkmış bu, adı tuhaf ağrısı kendinden menkul AS diye bakınırken sitenizle karşılaştım. yazılanlar sayesinde pekçok bilgi edindim şimdiden. Dr um şimdilik endol ve mide koruyucu iki ilaç verdi. Asıl tedavi daha sonra başlayacak. Hepinize selam eder sağlıklı ağrısız günler dilerim
(1) mono

Yorumlar

• McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
    Hoşgeldiniz @Ufuk Erken ;
    Sizler şanslı kuşaksınız. Yıllardır uğraşa uğraşa AS hakkında bir farkındalık yarattığımızı düşünüyorum. 
    Benim "Ankilozan Spondilit" diyebilmem 3 ayımı almıştı.
    (1) Mery
  • Ufuk ErkenUfuk Erken Yükleniyor... 3
    Teşekkür ederim. :)  Adı çok enteresan gerçekten ve zor söyleniyor. Annemin bir başkasına bahsederken;
    ya bizim ufuk da ankesörlü simit hastalığı gibi bişey varmış dediğini duydum  :) 
    bu arada forumu incelerken sizinde sinema ile ilgilendiğinizi gördüm @McKaya ;
    Her ne kadar serigrafi baskı işi yapsamda kendime sinemacı demeyi seviyorum. Bende filmler çekiyor senaryolar yazıyorum
  • sevgilersevgiler 779 Eskişehir
    Ankesörlü simit.çok beğendim valla.annene sevgiler.güldürdü beni.
    (1) mono
  • efe14efe14 295 Bolu
    Teşekkür ederim. :)  Adı çok enteresan gerçekten ve zor söyleniyor. Annemin bir başkasına bahsederken;
    ya bizim ufuk da ankesörlü simit hastalığı gibi bişey varmış dediğini duydum  :) 
    bu arada forumu incelerken sizinde sinema ile ilgilendiğinizi gördüm @McKaya ;
    Her ne kadar serigrafi baskı işi yapsamda kendime sinemacı demeyi seviyorum. Bende filmler çekiyor senaryolar yazıyorum
    Belki günün birinde Farkındalık yaratmak için bir AS lı, As hastalığı ile ilgili belgesel tadında ( yaşam öyküleri, karşılaşılan zorluklar, vb gibi) bir film neden çekmiş / çekecek olmasın.
    Kulağa da bi hoş geliyor. :harika:
  • MeryMery 233 Osmaniye

• StereoStereo 209 İstanbul
    Erken soyadını müzikten biliyorum. Ya soyadı sanatçı soyadı ya da sülale sanatla ilgili .)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

uwemessier hemnoga keenauyk umutcand yaskar Amine Mustafa.Kd elf_ws Rena sakroİLLET tnf rasimhasan fanimisafir busraaa cem bsr78