kök hucre tedavisi hakkinda

Hayirli aksamlar arkadaslar.
 Aldigim tedaviden once  Oncelikle kendimden bahsetmek isterim.30 yasindayim, dayim ve bir kuzenim bizler gibi as rahatsizligini yasiyor.bana kesin tani konulmasi 25 li yaslarimda oldu.oncesinde bildiginiz gibi bel agrisi sikayetlerim vardi.3 yil once ramotoloji uzm.dr la tedavi aldim.salazoprin ve agri kesici yazdi.1 yil kadar ayni dr a gittim.crp dustu fakat belli yerden sonra zannediyorum vucut bagisiklik kazandi.neyse bizim dr un tayini cikti antalyaya.bende izmir 9 eylul univ.ne gittim.bir uzm dr. Birde hoca vardi yaninda.oncelikle naprosyn fort ilacini verdiler. (Bu arada izmirde agrilarim cok fazlaydi)verdikleri ilaci kullandim.cok iyi geldi.agrim hic yok gibiydi.boyun tutulmalari yine ayni tabi.bi ara deniyim dedim kullanmadim 1 gun fakat muthis agrilar geri geldi tekrar.ne zamandir kok hucre tedavisini merak ediyordum arastiriyordum.cok sevdigim bir teyzemin araciligla gursel turgut hocayla irtibata girdim.2016 ekim ilk haftasinda benden ilik alma operasyonu yapti.10 gun sonrada tedaviye basladi.kasimin 7 sinde ilac kullanmayi biraktim cok sukur.20 si gibi kan testi yaptirdim.daha once izmir deki testte crp 50 cikarken ilac kullanmadigim halde 14 e dusmus oldugunu gordum.agrilarim da da hissedilir yumusama var.hareketliligi boynum kazanabilmis degil su an ama gursel hocayla irtibattayiz.kok hucre konusundaki tecrubemi sizlerle paylasmak istedim.umarim insallah bizler icin umut verici gelismeler yasanir da artik gokyuzune rahatca bakariz.agrisiz gunleriniz olsun.

Yorumlar

• Verdiğiniz bilgiler için teşşekkür ederiz...Bu bizler için en önemli konulardan birisi...Kendinizle ilgili gelişmeler oldukca yine bu başlık altında bilgi vermeye devam ederseniz memnun oluruz...
    (1) M.Selim
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak