HUMIRA

Sevgili arkadaşlar  2 hafta önce  aldığım 6kutu humiranin 5kutusunu eşim dolapta yer kaplıyor diye derin dondurucuya koymuş. ilaçlar donmuş hemşireye sordum kullanma dedi ama ağrılarım başladı sizce kullansam sıkıntı olurmu? :( :( çok  kötüyüm gece saat 03:00 ağridan ne yapacami bilemiyorum......

Yorumlar

• En nefret ettiğim şey as'nin gece uykudan uyandırması. Geçmiş olsun. 

Emin değilim ama donmuş ilaçta sorun olmaması lazım. Humira ile ilgili daha bilgili arkadaşlar yorumlayacaklardır. 
    (1) karoas
  • İyice araştırdınız mı? pek bilindik başa gelen bir konu değil.
    Ağrı sızı varken çokta sağlıklı düşünemezsiniz, en azından bir kaç dr.a da sormayı deneyin.
  • Donmuş 
    sonra çözülmüş 
    humirayı sakın kullanma
    ben 5 yıldır humira kullanıyorum
    Bu olay benimde başıma geldi
    doktorlara hemşirelere 
    hatta yetkililerine ulaştım
    sonuçta pahalı bir ilaç.
    Ama kaş yapayım derken göz çıkarmayın
    saygılar.
  • karoaskaroas Yükleniyor... 2
    Bende hemşireyle görüştüm kesinlikle kullanma dedi ve elimdekileri aldı bozulduğu için bana 1kutu başka bi hastadan buldu fakat 4kutu açığım kaldı hemşire bazı hastaların elinde fazla olabiliyor diye söyledi..Humira kullanan arkadaşardan ricam bana elindeki fazlasını uygun fiyata veya ödünç  verebilecek kimse varmı? 1hafta iğne vurunmadım allah kimsenin başına vermesim dünyam değişti.... *** bu numaradan ulaşabilirsiniz

** Editörün notu: Güvenlik gerekçesiyle tel nosu kaldırıldı, iletişim için ÖM kullanılabilir.
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

nesem61 columdollery berniecemusse shant0161 darbywcv joiemarsh nourah adil histik