Bel fıtığının tedavisi bulundu sıra AS de

McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
kategorisi Haberler

Yorumlar

• assaassa 16 İstanbul
    Umut verici.  :)) hadi inşallah. :)
    (1) emos
  • sevgilersevgiler 779 Eskişehir
    O zaman bangi camping zamanı.o kökten çözüm. :harika:
    (1) emos
  • monomono 5,361 Ankara
    Ağrı yok, niye geldin o zaman  :))
  • monomono 5,361 Ankara
    Ateşte yuvarlanmak bize iyi gelir mi acaba  :silly:

(1) emos
  • emosemos 1,241 Istanbul
    ha gayret bulacagiz insallah.
    beni dinlemiyor kimse yoksa ben buldum aslinda cozumu.nasilmi.?
    esime gotur beni atolyeye mengeneyle sıkıstir ayaklarimdan ve kollarimdan.gerebildigin kadar ger diyorum..hatta bir gece birak oylece kalayim bak diyorum duzelecegim. :D
    nasil fikirir ama... :wacko:
  • Mert YagizMert Yagiz 44 Ankara
    Ben 9 ay once felan As oldugumdan habersiz tum omurga tutuk sizlanip duruyordum.Kayinvalidem bizde kaliyordu o sira.Usutmussundur yel girmistir ovalarim rahatlatir dedi.Hatta cikti bir guzel ayaklariyla sirtima omuzlarima belime bastirdi.gecmis kotu zamanlarinda hirsiyla olsa gerek tum gucunu verdi  :-[  o gun bugündur iyi olmak bi yana daha kendime gelemedim.sagolsun onun sayesinde agrilarim tavana firladida doktora gitme geregi duydum.yoksa daha cok zaman gecerdi usutme cereyan vs hikayeleriyle.her ser de bir hayir var dedikleri bu sanirim.bu sayede doktor yolu tuttum da teshim konulabildi  :D  Velhasil derman da belki ondadir.Dedigin gibi Emos kolumdan bacagimdan ayni guc ve hirsla cektirtsem yine kayinvalideye belki tutuk mutuk kalmayacak  :wacko:
    (1) emos
  • McKayaMcKaya Yükleniyor... 2,554 İstanbul
    Kendi kendine çekme, germe aleti de yapmışlar

@Mert Yagiz  aman arkadaşim sen o kayinvalideyi yaklastirma kendine birdaha.Allah muhafaza kiracak temelli butun kemiklerini "yıllarin intikamıyla" :D
    valla o hirsla ortadan ayıriverir seni haberin olsun :D
    şakasi bir tarafa valla cok dusundugum bisey bu dedigim .tek sıkinti o kadar elemanin önunde rezil olmak var.dusunsene o manzarayii :D :D
    @Mckaya bu cok iyimiss...tam bizlik birşey :harika:
    Bu milletin tıbba olan yeteneği beni öldürecek.

• tUtKuNtUtKuN 1,192 Yurtdışı
    Evet bunu konuştuğumuzu hatırlıyorum. Apollo veya inversion table deniyor buna. Bizim oto sanayideki amca "bel fıtığı tedavi cihazı" demiş.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sevgi1957 ismail543 sefauyanik