Kara AS

KaraAs-KaraAs- 1 Kayseri
Merhaba ;
19 yaşında inşaatta çalışırken yazın okul harçlığı çıkartmak için işten ayrılacaktım babam 1 hafta daha çalış dedi tamam dedim.1 Hafta daha çalışırken belime bir ağrı girdi . Uyuyamiyordum okadar sancılı geceler geçirdim . Sınavım kötü geçti üniversite yazmadım . O yüzden Ssk'nda olmuyor babadan düştün diyolar . Sonra öğrendik ki Ayda belli bir üçrete tedavi görebiliyormusun v.s v.s 4 yıl boyunca gitmediğim doktor kalmadı . 

Sonunda teşhiş konuldu . Kara-As .  

Tabi piskolojik olarak bitiğim . Gelecekte beni ne bekliyor bilmiyorum .
ehliyeti yeni aldım . Askerlik yapmadım . Bir çok kaygı .

Ama Üniversite de okuyorum tek iyi olan bu oldu 4 sene içinde .

Ağrılarım geçmişti bir ara teşhiş konulmadan önce sıcaksuya girdim oda tekrar tetikledi heralde teşhiş konulmadan önce .

Bazen ilaç kullanmadan ağrılarım diniyor herzaman kullanmıyorum . Ben başım ağrıyınca bile ilaç kullanmayı sevmeyen birisiyim . 

Genetik diyorlar ama araştırdım ailede kimsede yok .

Kara-As'la yaşamak istemiyorum ..

Ağrılarla yaşamak istemiyorum .

Hergün düşünmek istemiyorum ama ağrılar hatırlatıyor .
Hiç bir şeye cesaret kalmadı . 
Ne yapacağımı bilmiyorum . İnanmak istemiyorum daha inanamıyorum .

23 yaşındayım . okadar çok yapacağım şeyler var ki herşeye engel Kara-As .

Profösör'e gözükmedim daha umarım değilim . Başka bir şeydir geçeçek bir şeydir .

Ama 1 Aydır yazılanlara bakıyorum da videolar yabancı siteler herşey Kara-As Diyor .

Hiçbir şeye Of demedim şimdiye kadar . Of .

Yorumlar

• monomono 5,443 Ankara
    Merhaba
    Teşhis Kara AS diye konduysa, bunun Beyaz olma ümidi maalesef yok denecek azdır, en azından şimdiye kadar duymadık. 
    Ama kara dendi diyede hayat asla bitmiyor, öyle bir şey yok... bunun da kendi içinde bir yaşamı var ve burada da bunun sayısız örneği var.
    O yüzden şimdiden kara bir tablo çizipte, geleceğinizi de ipoteklemeyin, bu AS den daha fazla zarar verir.
    Daha çok şey yazılabilir ama yaz yaz bununda sonu yok, neyse siteden ayrılmayın, biraz yazılanları takip edin filan, bilgilenmek her zaman iyidir, gerisi hayat denen rüzgar ne tarafa savurursa o tarafa, yapacak bir şey yok.  :)

Sevgiler 
    (1) efe14
  • emosemos 1,306 Istanbul
    Merhaba....
      Oncelikle lutfen sakin olun.evet bunu duymak hosunuza gitmeyecek ama inanin hepimizde o yollardan gectik.teshisimiz konuldugu an karalari bagladik.gelecege dair kaygilarimiz ve korkularimiz olustu.ama zaman herseyin ilaci oldu.agrilarimiz bittimi ?hayirrrr....
    Biz o agrilarla yasamayi ve basetmeyi ogrendik.hatta durgun donemlerinde unuttuk onu...
    Mumkun mertebe burada yazilanlari oku.pozitif dusunmeye yonelik cokca yazilar var burada.sagolsunlar ,yillarca tecrube kazanmis arkadaslar  bir hayli destek oluyorlar biz yenilere...dedigim gibi sakin ve sabirli olmaya calismalisin.goreceksin sende belli bir zaman sonra bizim gibi dusunebileceksin.
    En buyuk sukrumuz ,ölumcul bir hastaliga sahip olmayisimiz.kendi adima soyleyecek olursam ,yanlis konulmus bir tümor teshisinin ardindan ,her ne kadar izdiraplida olsa bu AS ,bana bal baklava gibi geldi ...
        Sevgilerimle....

(2) efe14 mono
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

korkmaztuba feryal taner40 floramolloy nisanlalesi filibus