Tıbbi esrar

2»

Yorumlar

• M.SelimM.Selim 371 Bursa
  • MeryMery 205 Osmaniye
     @M.Selim Teşekkürler. Hakkaten şaşkınım bu kadar ayrıntı bilmiyordum kenevir.

(1) M.Selim
  • monomono 5,146 Ankara
    Gerçekten yok artık dedirten bir yazı, teşekkürler bilgi için. 
    (1) M.Selim
  • BurchanBurchan 65 İzmir
    Yasasın Amerikan Emperyalizm, yaşasın DÜNYAYI Yöneten aileler. 

Ve biz aciz kullarına merhamet etsin... Elimizden keneviri alıp, çok daha etkili afyonları zihinlerimize ve tarihlerimize enjekte ediyorlar.

• monomono 5,146 Ankara
    Almanya’da ağır hastalara esrar serbest
    Almanya’da Bakanlar Kurulu, ağır hastalıkların tedavisinde esrar kullanılmasını öngören yasa taslağına onay verdi.
    Haberin devamı >>>
    (1) M.Selim
  • M.SelimM.Selim 371 Bursa
    @mono abi bu iş Türkiye'de serbest olsun ilk başvuracaklardanım. Tabiki kafa yapanını istemiyorum CBD oranı yüksek, THC oranı düşük olanından. Bu yaşıma kadar  o kadar araştırdım ki. Allah hiçbir şeyi boşuna yaratmadığı gibi bu bitkiyi de boşuna yaratmadı ve tıbben hastalıklara karşı faydası da bir çok ülkeden kanıtlı.
  • monomono 5,146 Ankara
    Tabi canım boşa yaratılmış bir şey olmaz, illaki bir faydası vardır, bu güne kadar zararlı deyip durdular, şimdide kıyısından köşesinden faydalıymışta deniyorsa, şifa yönü yabana atılamaz.

• StereoStereo 188 İstanbul
    esrarı bilmem ama "olm sen çok sinirlisin al yanında bulunsun" diyerek bir arkadaşımın yasal ama reçete ile verilen haplarından birisini kırıp yarısını aldım. sakinleşmekten öte üzerimdeki ağrı sızının durduk yere %75 hafiflemesi tuhaf geldi. böyle bir beklentim yoktu, yani placebo etkisi olamaz. neyse, ağrımız hafiflesin diye ilaç müptelası olacak değilim, ama hoşuma da gitmedi  değil hani.
  • McKayaMcKaya Yükleniyor... 2,345 İstanbul
    Esrar deyince herkese bir itici geliyor. Özentiler Canabis diyor. Biz kenevir diyoruz. Esrar kenevirin keyif için kullanılmak üzere hazırlanmış biçimi. Oysa biz tıbbi kenevir istiyoruz. Bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye'de de tek bir ilaca izin verildi. Ama ithal. İthal edilebilmesi için reçete lazım. Bunu reçete edecek doktoru ara ki bulasın. Oysa hiç bir yan etkisi olmayan bitkisel bir ürün. Bizi kimyasallara mahkum ediyorlar.
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak