Üye resimleri

monomono 5,402 Ankara
Evet arkadaşlar resminiz lazım, hemide acil!!... yoksa site aidatlarını üye başı bin tl yapacağız haberiniz olsun.  :))
Ondan sonra ben duymadıydım, haberim yoğudu, alevli dönemdeydim, yok cameram bozulduydu gibi mazeretleri kabul etmeyeceğiz.   :boks:

Hepside bu yazdan, sevgiler saygılar.

Resimlerin eni 640 olursa iyi olur, fazla taşmamış olur.

Yorumlar

• M.SelimM.Selim 473 Bursa
    2015 mayıs, Bursa GölyazıBu yaz gaza gelip çok eğlendiğim rafting. en önde sağda ki ben :)

Üstte ki fotograf 2015 mayıs Bursa Gölyazı.

Altta ki fotograf 2015 Antalya gaza gelip yaptığım rafting fotografı. En ön sağdaki ben :)
  • sevgilersevgiler 780 Eskişehir
    resim nasıl ekleniyo beceremedim

• emosemos 1,269 Istanbul
    @sevgiler dedi...
    resim nasıl ekleniyo beceremedim

Bende :(

yine benim simili oglanlara muhtac kalacagim anlasilan.
    Mono hocam sularimiz kesik o yuzden ekleyemiyorum bugun.dersime calismam lazim. :(
  • monomono Yükleniyor... 5,402 Ankara
    Bu konuya bakabilirsiniz arkadaşlar, takıldığınız yer olursa sorun hallederiz.

• efe14efe14 302 Bolu
    Karşınızda Ben

Miniğim

Veletler

İlk göz ağrım

Yaramaz, Haylaz mı haylaz

Hayat ortağım. Bitanem

Yaylamızın fırını

kuzinenin marifetlerinden

Evlatlarım.

sırasıyla

1- Ben

2-Minik kızım

3-Çocuklarım (7.foto)

4-İlk göz ağrım (büyük kızım)

5-Haylazım, yaramazım

7-Hayat ortağım,Bitanem.

8-Yaylamızın fırını ve sobanın marifetlerinden (patates pişirmece)

9-Evlatlarım.
  • efe14efe14 302 Bolu
    [caption id="" align="alignnone" width="625"]Tam zamanı buyrunuz. Tam zamanı buyurunuz.[/caption]

• PincekPincek 72 İstanbul

hızlı resim bölümünden yaptım.pek büyük oldu.bu a.s den önce su sporlarında çalışırken.2009 antalya side.en çok özlediğim yıllarım.
    (2) mono emos
    (1) emos
    (1) emos

(1) emos
    (1) emos
    hayatımın anlamı, yasama  sevincim olan üç erkeğim. ..benim yanımdaki, ilk göz ağrım olan muzaffer (muzom) .Allahım izniyle ,adil hak yemeyen bir savcı olmak istiyor.hukuk fakültesi 1.sinifta okuyor.

Diğeri de 1.90  luk minik kuşum Berat. Annesinin  kara böcuğü. O'da Lise son sinif Makina ressamligi  bölümünde okuyor.

EŞİM...dostum..arkadaşım. ağabeyim. ..babam ..her şeyim...O 'nu tanıdığım gün  " bu adamdan iyi bir baba ,eğer bana bişey olursa da anne bile olur "dediğim adam...

Allah hiç kimsenin yuvasında, huzuru mutluluğu ve sağlığı eksik  etmesin....

Sevgilerimle.....

Kızım olmadığı için bende üç ayrı kız bebek büyüttüm. Çocuklarımın kizkardeslerini de görmeniz için topluca resimlerini  koydum :)) onlarında tanıştırayım. Rukiye ,Şükriye ve en küçük Rezzan. ... (kafasında huni olan bir kadın ikonu olaydı eydi ) :whistle:
  • monomono Yükleniyor... 5,402 Ankara
    Ahaha, bende resimlerde nerede bu kız çocukları diye bakıyordum, neyseki gözlüklü adam ikonumuz varmış  :unsure:    :))

Not:

Bu arada konu başlığınıda değiştirdim, sanırım böyle daha iyi olacak.
    Emine ne guzel bir Ailen var.allah hep mutlu etsin.evlatlarinda en iyi yerlere gelip hayirli evlatlar olurlar insallah.
    (1) emos
    Sevgi canım benim.cok teşekkür ederim.

Rabbim sana da sağlık sıhhat versin . eğer kısmet olur ve istersen de  hayırlı bir yuvana olsun inşallah.
    Efe ...çocukların çok şekerler maşallah ama o en küçüğü  tam bi yemelik.buyumeden doya doya sevin valla.Allah nazarlardan  esirgesin  ailenizi....
    (1) emos

(1) emos

(1) emos

(1) emos

(1) emos

(1) emos
    bunlar hep benim ailem.9 kardeşiz.4 kız 5 erkek.yeğenlerim.yeğenlerimin bebekleri falan.daha kalabalığız.bir kaçı fotolarda yok.ailemi seviyorum.çoookkk.
    (2) emos mono
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

yazicimehmet abdullahgenc BBULUTAY seckin VedatTAKUNYACI muratkr SportMan keislamoglu muratdekor ergunaras Fuat zeminmuhendislik