Kaç kilosunuz? - ANKET

monomono 5,112 Ankara
Bakalım biz AS liler genelde kilolu mu? yoksa zayıflar mı? kg durumları nedir?

Gerçi bu işlerde boy/kg/yaş gibi kriterlerde olsa, 50kg olduğunu söyleyen biride kilolu olmasa gerektir. Ya da 1.90 boy ile 80 kilo olanda kilolu olmasa gerektir.

Herneyse 7-8 yıldır artan bir eğri ile 90 kg üzeriyim 4-5 yıldır, bu 40 yaşından sonra böyle oldu, ondan öncesinde askerden geldiğimden beri 70-76 kg arasında idim.
Kilo aldığım için ağrılarım artmadı, zayıfkende vardı hatta en berbat günlerim o zayıf dönemlerde olmuşturda diyebilirim.
Kilo aldıktan sonrada aslında hiç hız kesmediya neyse, ankete katkılarınızı esirgemeyin.
Bakalım durumlar nedir.
  1. Kaç kilosunuz?114 oy
    1. 40-50 kg
        8.77%
    2. 50-60 kg
      20.18%
    3. 60-70 kg
      14.91%
    4. 70-80 kg
      29.82%
    5. 80-90 kg
      13.16%
    6. 90 ve üzeri kg
      13.16%
Etiketlendi:
«1

Yorumlar

• emosemos 1,054 Istanbul
    1.60 boy.
    58 kilo.yillardir ayni kilodayim.cok zor kilo alan biriyim.ama isteyim bir gunde iki kilo veririm.olaylar karsisinda , istahim hemen kesilir.duzensiz beslendigimi cok iyi biliyorum ama degistiremedim gitti.
  • sahinsanlisahinsanli 128 İstanbul
    1.78 boy 94 kilo bende de aynı durum 84 kilo ile askerden geldim ağrılarım o zaman da aynı idi şimdi de aynı
  • efe14efe14 255 Bolu
    Benim boy kilo arasındaki orantıda boya göre kilo4 kg geriden geliyor.

Sanırım iyi bişey :super:  :yahoo:
  • 1.75 boy, 70 kg. Sanırım en zayıf görünümlü benim simdilik :yahoo:
  • sevgilersevgiler 708 Eskişehir
    1.56boy  a.s.den önce 58  a.s.den sonra 53 kilo.  yani 5 senede 5 kg gitti.eski kilomu seviyordum. :)  :)
    resmi olmayan arkadaşlar.hiçmi resminiz yok.yükleseniz.merak ediyorum sizleri.
  • 1,75 boy-kilo 74
  • sahinsanlisahinsanli 128 İstanbul
    Alsana resim :D
  • meralmeral 2 Izmir
    arkadaşlar selam yazılarım gelmiyor sanırım

• meralmeral 2 Izmir
    geldi yazım birde resim yükleyemedim yadımcı olurmusunuz :mail:
    Suan yazdiklariniz okunuyor.kendi profilinize girin ve orada avatari tiklayin.sonra bir resim cekip yollayin.
    @sevgiler dedi...
    resmi olmayan arkadaşlar.hiçmi resminiz yok.yükleseniz.merak ediyorum sizleri.

senimi kiracagim sevgicigim :)))
  • Tamam, ben de yükledim.  :)
  • ????merhabalar arkadaşlar benim boy 167 Kilo 53 doktorum 3 kilo vereceksin diyor .Azimliyim vereceğim bu 3 kiloyu da????
    sevtap boyuna göre kilon on numara.öyle kal.valla resimler ne güzel oldu.karşımdaymışsınız gibi  yazarken.inşallah oda olur.karşılıklı çaylar içeriz.
  • McKayaMcKaya 2,314 İstanbul
    Fazla kilolarınızı bana verebilirsiniz arkadaşlar. Doktor kilo al dedi.
    (1) Burchan
  • baristuranbaristuran 102 Istanbul
    Boy 1.68 kg 70, as den önce boy 1.74 kg kg 70.

2 sene önce 50 kg ya düştüm agri sızı hissetmedim agri kesicide dahil 2 sene ilac kullanmadım... O resmi ve şimdikini yükleyeceğim. O zaman 10 günlük açlık orucu, karaciğer temizliği ( detoks ) ve sadece meyve ve yarı pişmiş sebze  yemeği 1 çeşit yemek, yaninda ölümüne salata yiyordum...
  • ????Aynen Sevgicim bende memnunum kilomdan ama doktor 3 kiloluda ver diyor.evet beraber karşılıklı çay içeceğimiz günlerde gelir inşallah hepinizle tanışmak çok isterim.tüm arkadaşları güzel İzmir'imize beklerim. Alsancak  da çayımızı içeriz.Sağlıcakla kalın.????
    Benim abim a.s.46 yasinda. 175 civari boy. 55 60 kilo arasi.cok zayif gorunuyor. Kemik uzeri deri kaplama diyorum ben ona. Simponi igne kullaniyor. LDN icin ikna etmeye caliscam. Danimarkada yasiyor
  • monomono Yükleniyor... 5,112 Ankara
    O kilo isteyen kimdi? bi 5kg gönderiyorum haberi olsun.  :))  var mı başka isteyen.   :))
  • 3-5 kilo da bana gönderir misiniz mono bey fazla kaldıysa  :))  Zira kilosu kaç lira bu kilonun onu da sormadım ama, bir güzellik yaparsıniz herhalde  :))   :))   :))
    Güzellik yaparız tabi neden olmasın, yalnız geri iade almam onuda söyleyeyim.  :))

Benim anlamadığım kilo alıpta ne yapacağınız, ne güzel işte hafif hafif gezersiniz, kendinize gareziniz mi var.  :))

Kimisi almak ister, kimisi vermek ister, oyy yalan dünya... :silly:
  • M.SelimM.Selim 364 Bursa
    1.85 boy 83 kiloyum şuan, saçma sapan armut göbek var. yoksa vücut iyi de, olmuyor o göbek gitmiyor :)
  • PincekPincek 69 İstanbul
    1.61 boy 54 kg şu an ama 2 ay önce diyete başlamadan önce 63 kg idim.  Kilo vermek için diyet yapmadım yöneticilerin bahsi açılınca artık sinirlendiği glutensiz, şekersiz, sütsüz diyetten yaptım, bir de yanında karbonatlı su içtim. Kiloluyken benim ağrılarım daha çoktu. Ben ağrıları yediklerimin arttırdığını düşünüyorum. 2 ayda 9 kg verdim. Daha fazla zayıflamak istemiyorum bir zamanlar 41 kg idim öyle kadit gibi oluyorum, koca kafa kılçık gibi vücut oluyor.
    2015-10-12 de yazmışım 83 kilo olduğumu, dün tartıldım 87.4 kilo olmuşum. bu nedir yaa nasıl aldım bu kadar kısa sürede bu kiloyu. 2 ayrı yerde tartıldım bide. :wacko:
  • BurchanBurchan 65 İzmir
    Ahahaha,

AS başlamadan boy 1.83, kilo 92 idi.

Şimdi boy 1.77, kilo 99-100 arasında geziniyor. Atakların olduğu dönemler, sopa yemiş yavru köpek gibi, ufalıyorum. Anti TNF'den 2 gün sonra boy 1.77'ye dönüyor :)
    @Burchan dedi...
    Ahahaha, AS başlamadan boy 1.83, kilo 92 idi. Şimdi boy 1.77, kilo 99-100 arasında geziniyor. Atakların olduğu dönemler, sopa yemiş yavru köpek gibi, ufalıyorum. Anti TNF’den 2 gün sonra boy 1.77’ye dönüyor :)
    Eheh, sanırım ikimizde okka bazında aşağı yukarı aynıyız,  :))   yalnız benim boy 1.70 inde altına düştü, son durum açıkcası nedir tam bilmiyorumda, moralim bozulmasın diyede ölçmedim çoktandır, kafayada takmıyorum.

Bazen birileri çok kilo almışsın vs. diye muhabbet açtıklarında da, bende kg sorunu değil boy sorunu var, 20cm daha uzun olsam dal gibi adamım, hasılı seninkisi göz yanılsaması, basık görüyorsun filan deyip, atağa atak ile cevap veriyorum ki şaşırıp kalıyorlar genelde.   :)) diyecek bir şey bulamıyorlar.  :silly:

Helede bazıları takılmış şişmanlığa, illa laf sokacak ama hiç acıman böylelerine, tabi bende daha çok malzeme var, her gidere bir gider bulunur.  :wink:

Esas meselede bu şişmanlık olayını, insanlar hastalık vs. ile özdeşleştirdikleri için, kaçırdıkları bir nokta var ki o da şişmanlık "insani bir haldir", ne hastalık, ne zayıflık, nede başka bir şeydir...

Sadece zayıfın karşıtı olarak şişmanlıktır o kadar, zıtlar prensibi yani.

Hasılı İnsanlık yanlış yolda bence, lakin dünya devletleri bile politikaların da bunu kötü gösteriyorlar ki, bizde de var, hatta duyuyoruz filan sosyal güvencelerden vs.lerden de dışlıyorlar.

Çünkü onlara göre şişmanlık kafadan bir hastalık !!!

Yav bunu böyle düşünmek, böyle görmek, acaba derinde yatan başka bir hastalık olmasın !! diye düşünür benim bu az uyuyan kafam.

Doğanın kanunu değiştirmeye çalışmak, bunu hastalık görmek, nasıl bir sağlık olur bilemem.

Neyse mevzu kilolar olunca çenem düştü galiba, susayım en iyisi.  :silly:
    (1) efe14
  • lafontainelafontaine 54 İstanbul
    Merhaba,

Ben de 168 boy ve 55 kilodayım.  :)
  • MeryMery 196 Osmaniye
    Ben de 1,60 boy 50 kiloyum vitanim kullandığım dönemler 45 kiloya kadar düşüyorum
    Bir kaç msj önce yazdıklarımı topalıyorum :smiley2: 

1.85 boy,

Ekim 2015:   83 kilo
    Kasım 2015: 87.4 kilo

4 Nisan 2016: 90.3 kilo  / baktım olacağı yok dalga konusu oluyoruz, başladım spora. Sağlam diyet spor derkeeen 

26 Haziran 2016: 79.4 kiloyum şuan. Birazcık göbek yağım kaldı, onunda hakkından geleceğim :) Vücudumu daha iyi taşıyorum artık. Daha uzun yürüyüşler, koşular ne istersem. Hem hafiflemenin hemde sporla güçlenmenin etkisiyle. 
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

damlaerta emine maryeelem kelvilane altamccaffrey wngmarietta928 meg42 selda&tarık