Naltrexone (LDN) tedavisi

1404142434446»

Yorumlar

• yavuzyavuz 6 İstanbul

Değerli arkadaşlar 7 yıldır paroksetin 10mg(Paksil -paxera) kullanıyorum.Ağrı noktasında çok memnunum.İlacı sabah aldığımda güne hareketli ve istekli başlıyorum.Elbette yan etkileri var ama bunu LDN ile kıyaslama şansım yok.Tecrübesi olan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim..

• yavuzyavuz 6 İstanbul

Paroxetini tavsiye gibi algılanmasın..Yan etki olarak odaklanma ve hafıza sorunlarına, huzursuzluğa sebep olup hayatınızı mahvedebilir.Doktorum fiziksel bağımlılık geliştirmişsin dedi.Özetle hiç başlamamak , belki de en iyisi..Naprocyn +egzersizle bırakmaya çalışıyorum..

• Arkadaslar elimde fazla bi kac kutu var kullanmiyorum artik isteyen olursa bu adrese keremaslan3484@gmail.com mail atabilirsiniz bu adrese gecmis olsun herkese

• 15 yillik asliyim. Agri kesici disinda ilac kullanmadim simdiye kadar. Bu mesajlari gorunce naltrexone u denemeye karar verdim. Elinde fazladan ilaci olan var mi tabi ki ucreti mukabilinde almak isterim. e-posta idrisylcn@hotmail.com

• Hepimize gecmis olsun. 4 yildir as hastasiyim. Hastaligim ilerliyor. Sirtim ve gogus kafesimdeki tutulmalar artti iki aydir. Dizlerim bacaklarimda agri basladi. Parmaklarimda da hafiften hissetmeye basladim. Sanirim sadece as degil baska hastaliklara da davetiye cikardi. Gozlerim iki haftadir kuruyor. Gozyasi damlasi aldim bugun. Tanidan beri voltaren kullaniyorum. Doktora da pek gitmiyorum. Ldn tedavisini tesadufen burada gordum ve yurtdisi kaynaklardan da arastirdim. İlaci doktora yazdirdim ve bugün eczacilar birliginden elime ulasti.ethylex. bu aksamdan itibaren kullanmaya baslayacagim. 100 kiloyum. 3 mg ile baslamayi dusunuyorum. Baslangic dozu konusunda oneriniz var midir acaba? Kac gun 3 mg devam edip kac mg doza gecsem ne dersiniz?

Sabirla kullanacagim insallah. Bana olan etkilerini de paylasirim. Herkese saglikli gunler dilerim.

• mikailtetikmikailtetik Yükleniyor... 391 Bursa

Eskiden Anklozan spondilitl hastalığı olan şimdi ise Anklozan spondilit olmayan bir kardeşiniz olarak kurban bayramınızı kutlar sağlığınıza kavuşmanızı temenni ederim

• emosemos 1,411 Istanbul

Hayırlı bayramlar olsun tüm arkadaşlara

LDN' ye devam ediyormusun @mikailtetik .

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

onur0682 srp.brky Asli_gibiyim mustafaaktas0618 acnl necdet AytacG