Naltrexone (LDN) tedavisi

1394041424345»

Yorumlar

• M_AliM_Ali 1 İstanbul
    Merhabalar @ahmets bey,
    İçtiğiniz çayın ismini bizimle de paylaşabilir misiniz lütfen?
  • edizzzedizzz 1 Aksaray

Arkadaşlar merhabalar.ben de uzun zamandır sizi takip ediyorum ama yani üye oldum.Ben de 9 yıldır(her yıl artan bir ivmeyle)AS hastasıyım.Salazoprin bile kullanamıyorum(karaciğer enzimlerimi çok yükseltiyor)

Bazı alternatif bitkisel tedavi yöntemlerinin yanı sıra,hacamat,ozon tedavi gibi pekçok yöntemi de denedim ama hiç işe yaramadı desem yalan olmaz.Şu anda ağrı periyotlarım hat safada.Hemen hergün kalça eklemlerimde ağrılarla yaşıyorum.Üveit ataklarım,damlalarımı bıralır birakmaz 2 hafta içinde yeniden başlıyor.Göğüs kafesimde de ara sıra tutulum yapıyor.

Kısacası ne denesem sonuç alamadım.En sonunda LDN kullanmaya karar verdim.LDN tedavisine devam eden arkadaşların gidişat ve görüşlerini sabırsızlıkla bekliyorum.Hepimize çok ama çokngeçmiş olsun.Allah yardımcımız olsun...

• Arkadaşlar merhaba, çapadaki uluslararası eczaneyi arıyorum açmıyorlar. Öğrenmek istediğim şey dr uma reçete yazdıracağım ama uluslararası eczanede naltrexone etken maddeli hangi marka ilaç var bilemediğimden yazdıramıyorum. En soneczaneye giden arkadaş hangi marka naltrexone etken maddeli ilqcı aldı yazabilirse çok sevinirim. Selamlar

• Arkadaşlar merhaba, uluslararası eczaneye ulaştım etylex marka gelecek ama şu an elimizde yok dediler. Şöyle bi durum için buraya yazıyorum. Komşumun çocuğu 21 ve maleesef beyin tümörü var. Eğer elinizde ldn var ise para karşılığında bana verebilir misiniz. Teşekkür ederim

• berna11berna11 2 İstanbul

Mikail bey merhaba, bu mesajımı cevaplarsanız çok sevinirim. Sedef hastası olan arkadaşınızın kullandığını söylemişsiniz. Hala devam ediyor mu? Tamamen geçti mi? 10 yıldır epidermosa bullosa pruriginosa hastasıyım dermatolojik bir rahataızlık ama ağır semptomlarım var. Sedefe iyi gelen ajanlar bazen bana da iyi geliyor. İlacı doktor tavsiyesi üzerine TEB aracılığıyla başvurduk inşallah yakın zamanda gelir. Şimdiden teşekkürler

• efe14efe14 316 Bolu

Geçen gün kalan son ilacımı da erittim.

Bugün Aile Hekimime sabahtan gittim ve ETHYLEX 50 mg 28 tablet ilacımı yazdırdım.

TEB ile (Türk Eczacılar Birliği) iletişime geçtim ve tarafıma gönderilen mesajda belirtilen ilaç bedeli olarak 28,05 EUR yu yine mesajda belirtilen hesap numarasına İş Bankasından yatırdım. İş bankası anlaşması olduğu için havale ücreti almıyor. (toplam 187,71 TL ödedim)

Şimdi ilacımın tarafıma ulaştırılmasını bekliyeceğim. İnşaallah 15 gün içinde gelir.

Tüm AS daşlarıma az ağrısız günler dilerim.

😎

• emosemos 1,302 Istanbul

Bende 20 gün önce bizzat kendim giderek reçeteyi teslim ettim .şu an bekleyen çok fazla kişi olduğu için iki aydan önce gelemeyeceğini söylediler.bende beklemedeyim @efe14

• efe14efe14 316 Bolu

Bunu demeyeydin iyiydi ablam. Tüm umutlarım yıkıldı şimdi.😪

Malum yıl sonu yaklaştı, yeni yılda üretilen ilaçları bekliyorlarsa şubattan önce elimize ulaşmaz o zaman.😣

Yine de bu aşamaya kadar gelmiş olmamız da bu ülkede büyük bir başarı.

Kalın sağlıcakla.😎

Dedim bile efe.

Acil durumda camı kırınız ! Notunu düşerek bir kargo kadar yakındayım diyorum😉 hayat paylaştıkça güzeldir.

• efe14efe14 316 Bolu

" bir kargo kadar yakındayım diyorum😉 hayat paylaştıkça güzeldir." diyor emos ablam.

Acil durumum olursa size mutlaka ulaşırım sevgili ablam.😍

Teşekkür ederim.😍

(1) emos
  • Merhaba elimde artık kullanmadığım 07/2020 son kullanma tarihli bir kutu ethylex 50mg var isteyen olursa bana ulaşsın

• Camı kırdım. Ama İlaç Gelmiyor Ablam. (not: özelden mesaj atmıştım henüz görmediniz.)

Paylaşalım elimizde kalanları...😥

Tamamdır efe.

Bu arada o mesaja bakacam diye çok beklerdin😀😀😀iyiki yazmışsın.zira ben temmuzdan itibaren hiç bir mesajı görmemişim.eskiden küçük kırmızı bir zarf resmi mi vardı neydi hatırlamıyorum ama ben onu görünce bakıyordum.şimdi beni uyaran bir bildirim neyim yok😀

(1) efe14
  • Camı kırdım ve ilacımı aldım.

Ablam; çok ama çok teşekkür ederim.

Dediğin gibi hayat paylaştıkça güzel...

Her şeyin gönlünce olması dileğiyle...😉

Yeni gelen bir günün,bir öncekinden çok daha iyi olması dileğiyle şifa olsun diyorum.

• Dün akşam ilacımı aldım uyumadan. Sabah uyandığımda gün, bir öncekinden çok ama çok iyi başladı.

Tekrar teşekkür ederim.

Her şey gönlünüzce olsun...😉☺️

(1) emos
  • sevgilersevgiler 783 Eskişehir

Paylaşmak gibi gönülleri yüzleri güldüren şey mi var.şifa olsun

• Emos hanım elinizde fazladan etylex var mı acaba? Teşekkürler

@kristaladam malesef.zira altı tane hapım vardı efe ile paylaştık.bende şuan beklemedeyim.

• Teşekkürler

• Selamlar arkadaşlar

4 aydr ilacı bekliyorum ama gelmiyor. Bu ilaç şu anda bazı ülkelerden kaldırılmış durumda. Yani işimiz çok zor.Yakında piyasadan kalkacakmış. Şu anda isviçre ve almanyada varmış. Bu yüzden teb getiremiyor uzun zamandır. Kamuoyu oluşturabilirsek belki ilacımız kaldırılmaz bir umut.

• Merhaba A.S ailesi,

Deneyebilmek için tek 1 tablet çok acil ihtiyacım var. Verebilecek olan lütfen bana 0536 9231606 dan ulaşabilir mi?

Saygılar.

• efe14efe14 316 Bolu

Arkadaşlar üyesi olduğum bir facebook sayfasında

Bir başka üye tarafından yapılan paylaşım

Üzerine internette yaptığım kısa araştırma sonucu aşağıdaki listeyi hazırladım

Bu listedeki değişik adlar ile yurt dışından temin edilen ilaçların etken maddeleri hep aynı. Biz uzun süredir ilaç bekleyenler bu ilaçlardan da yazdıramaz mıyız ? Bu konuda Dr arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

İyi günleriniz olsun.

Kandilimiz kutlu olsun...

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

ASLI Fatih Kapusuz duygu bir latrirrvx lucioruhl hemzemin ilker_ missmeran