Naltrexone (LDN) tedavisi

1343536373840»

Yorumlar

• Öncelikle bu siteyi kuranlara teşekkür ederim.lnd yi deneyen arkadskarin yorumlarini gördüm agrilarima umut olarak doktora ethylex isimli ilacı yazdirdim ancak ecza depolarinda bile olmadığını söylediler nerden bulabilirim. Bana yardımcı olurmusuniz
  • McKayaMcKaya 2,345 İstanbul
    İlacın yurt dışından getirilmesi gerekiyor. Bunu sadece Türk Eczacıları Birliği yapabilir. Burada ayrıntılı bilgi var.
  • emosemos 1,088 Istanbul
    @serdar_1986 ldn temini diye bir bölumumuz var oradan daha net ogrenebilirsiniz
  • McKaya bu iş zor görünüyor işten izin dahi alamiyorum maalesef benim için yattı bu heves:)

Çok teşekkür ederrim aydinlattigin için
    Serdar olmadi tanidik bir eczaci araciligiyle, para karsiliginda getirtebilirsin
  • mikailtetikmikailtetik Yükleniyor... 386 Bursa
    değerli dostlarım, hepimize sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir yaşam dilerim
    Nerelerdesin ablacim ya...ozlettin yorumlarini.cok uzak kalma buradan dön gayri :)
  • Elimde Ankara-TEB vasıtasıyla Avusturya'dan aldığım 30 Tablet'lik 50 mg. Naltroxone HCL var. Ben 3 kutu yazdırmıştım.  Fazla gelecek ilaçlar

• efe14efe14 263 Bolu
    Arkadaşlar vereceğim linkteki yazı oldukça sade yazılmış ve ben çok faydalandım. Kafamda havada asılı duran birçok soruya cevap buldum. Umarım sizler de faydalanırsınız. İyi geceler.
    http://goksinbalim.com.tr/main/kurumsal_alt/tr/dusuk-doz-naltrexone-otoimmun-hastaliklarin-tedavisinde-etkili-bir-secenek
    Değerli kardeşlerim size yakında yeni bombayla dönücem, ama bu sefer ilaç milaç yok bizlere bizi tanımlıycam, sizde anlattıklarımdan kendinizde olan önemli ayrıntıları alıpprobleminizi çözmeye çabalayacaksınız inşallah, şifa ancak sonzuz güç sahibi yüce ALLAH C.C dendir
  • efe14efe14 263 Bolu
    Bekliyoruz Mikailim. :wink:
     Bir dön Pir dön bize :dua: :omm: .
    Gözümüz, kulağımız velhasıl tüm duyu organlarımız ve aile efradımız başta olmak üzere tüm eş dost akraba vereceğin müjdeyi bekliyoruz :yahoo: .
    Çok bekletme bizi kadim dostum. :(
  • sevgilersevgiler 720 Eskişehir
    Yürü mikail Kim tutar seni.yüce merhamet sahibi rabbimiz yanimizda hep.sorun yok
  • omerrrromerrrr 44 Diyarbakır
    Sabirsizlikla bekliyoruz. . .
  • Sultan CemalSultan Cemal 251 İstanbul
    Hadi inşallah hayırlısıyla Rabbim herkeze şifa nasip eylesin .
    bizim türde hastalığı olanların hayatları hep onur mücadelesiyle geçer, bizim için onur çok önemlidir, olması gerekende budur zaten ama onur meslelerini olaylar ceyran etmeden yada ettikten sonra devam ettirdiğimiz için ciddi derecede sıkıntılar yapar, olaylar bize bulaşsada bulaşmasada biz olayların içindeymiş gibi oluruz hep, esasen olayların bizle bi alakası da yoktur ama biz illede için için bir ihtimal varmış gibi yapışırızda yapışırız, keşke ve takıntıları atamadıkça bu hastalıkta iyi olma yolunda bir ilerleme kaydetmemiz mümkün değil, herhangi bir haksızlık karşısında o anda reaksiyon gösterip eğer dışarı vurmaz isek malesef bağarsaklarımızdakı florada bir kısım koloni gurupları kendi sistemimizde bizim dışa gösteremediğimiz reaksiyonu kendi metobolizmamıza infilimasyon olarak vurur, bu hastalıkta çevresel faktörler, yeme içme ve genetik faktörler önemli olabilir ancak burda suçun yüzde doksanı bizde, içimizdeki fırtınayı dışarı vurmadıkça içimizde bu kısır döngü sürekli olarak alevlenme veya atak olarak bize zarar vermeye devam edecektir, insanın içi ve dışı bir olamalı, iyi isen iyi kötü isen kötü olacaksın, arası yok, iyi olamaya çalışırken kötüymüş veya piskopatça takılmaya çalışmamak, kötüykende iyilik meleği olmaya çalışmamak ama işin içinde kasıt var ise iyi gözüküp menfeat icabı kötülük edeceksen sıkıntı yok çünkü hedef belli bu aynen şuna benziyo dini kullanan bir kısım insanlar vardır bunlar din istismarcılarıdır göstermelik beş vakit namaz kılıp müthiş din adamı gibi görünüp ama menfaate gelince şeytana bile hocalık yapabilecek kapesitede insan tiplemeleri gibi, işte bu tip insanlara hastalık pek uğramaz yaptıkları kötülükten haz duyarlar bunlar floraya asla zarar vermezler bunlar iki yüzlü ve ne yaptıklarının net farkında olan insanlardır imanlı gözükmeye çalışan imansızlar gibi, inançlı gözüken bir din görevlisinin komşuluk hakkında herşeyi bilmesine rağmen komşusunu rahatsız etmek için elinden geleni yapıp ama dışarı ya sanki sesini çıkarmayan alttan alan komşusunu kötü göstermeye çalışması ve munafıklık etmesi gibi gene bu tiplere bişey olmaz çünkü amaçları için yaptıkları herşeyi mübah görrürler iç dünyalarında hep haklıdırlar onur önemli değildir bu tiplerde gurur önemlşdşr ve gene bu tiplerede bişe olmaz floradaki kolanileri bir biriyle barışıktır, neyse şimdilik bu kadar uykum geldi tekrardan devam edicem
  • efe14efe14 263 Bolu
    Kadim dostum ; sonunu bağlasan iyi olacakmış be ya. :dua: Yeni cevap gelene kadar olasılıkları düşünmekten floradaki kolaniler isyan çıkaracaklar yine. :mad:   Off of.... :agla:
    Gel de uyu şimdi. Neyse yine de iyi geceler. :sustum:
  • sevgilersevgiler 720 Eskişehir
    Dogru mikail.hep kendimizden ödün vermekten.kimseye ses cikaramamaktan.iyi olmaktan.aman kimseye bisey olmasin bana olsun.tanimadiklarimizin bile basina gelenden üzülmekten.kimseye sıkınti olmamak icin eziyetlere katlanmaktan.hakkimizi arayamamaktan.onurlu olmaktan.a.s yi basima ben kendim sardim belkide.yapı meselesi.değisememekten.
  • taflantaflan 29 Samsun
    mikailtetik belki haklısın.o şekilde yaşamaya yaşamak denirmi? eğerki bu hastalık vicdan ve merhamet sahibi olduğumuz için bizlerin başına gelmişse  ne yapalım başımız gözümüz üstüne.stres insanları kemirir.stres yaratan kişilere pek birşey olmaz doğru ama bu dünyada olmaz.birde bu işin öbür tarafı var.bizki bu dünyadaki ağrı ve yangıya çareler aramak için uğraşıyoruz,onlar öbür tarafta ne kadar azap içinde olacaklar.insan olan bu değerleri taşıyan kişi kimseye zarar vermez.Allah büyüktür be kardeşim...    ben kendimi adıma konuşuyorum . 52 yaşındayım çok şeyler gördüm yaşadım.Ailemde,sülalemde yanlış yapılan işlere karşı durdum.neden yanlış olduğunu anlattım.hiçte onur mücadelesi haline getirmedim.anlamayanları dediklerim çıktığında bana gelmeyin dedim.zarar görmemek adına o insanlardan uzak durdum.velhasıl gün geldi dediklerim bir bir gerçekleşti.sen haklıymışsın oldu.şimdi ben çayımı içiyorum onlar birbirlerini yiyor.ve bu yaşıma kadar kan bağım olanlar dışında bir Allahın kulu tarafından ne strese sokuldum nede üzüldüm.can bağım olan insanlardan ve çocuklarımdan Allah razı olsun. bir çoğunuzun yaşı benden küçüktür.tavsiyem bir çayda siz için,selamlar...
  • hakan_01hakan_01 499 İzmir
    stres vücutta toksit etki yaratır. toksit etkide iltihaba neden olur.  :esneme:
    (1) efe14
    Uc aylik bir aradan sonra birbucuk aydir ldn ye devam ediyorum...ilk kullandigim da nasilsa aynen o etkiyi gosterdi yine ...iki sefer voltaren almak zorunda kaldim sadece baskada ihtiyac duymadim.ama bu arada alti şise d vitamini bitirdim.zira yine 3 e dusmustu..demir ve b12 igneleride oldum ...henuz tahlil yaptirmadim ama sanirim degerlerim normale döndü simdilik.kisaca kendimi iyi hissediyorum...
    Ldn nin sakinlestirici ozelligini hala hissediyorum...ah birde uyutsa degmeyin keyfime.
    Simdilik benden haberler boyle
    Ldn iyiki varsin beee :zafer:
    (1) taflan
  • merhaba emos  iyi olmana sevindim .ayın 12 sinde doktorla randevum var.bakalım son durumum ne olacak. Ldn ye ben de başlamayı düşünüyorum dozaj ayarlamayı  nasıl yapıyorsun .bilgi verirsen sevinirim.selamlar.....
    Merhaba @taflan

Ben  17 ml suya 50 mg lik tableti koyuyorum ve her gece 1 ml aliyorum.bu doz bende oturdu sanirim..uzun bir sure araliksiz kullandim ilk basladigim zaman.sonrasinda ufak aralar veriyordum.bu sefer uc aya yakin bir ara verdim ve sonuc iyi gidiyor.isin kotusu elimdeki son tablet :(  benim zenci doktor bu kez inat etti,ilaci yazmiyor.bakalim bir tanidigini soktum araya yarin belli olacak ...olmadi yine karaborsa yoluyla bulduracagim.
    (1) taflan
  • Herkese Merhaba bnd ankilozan spondilit hastasiyim ldn yi cok araştirdim kullanmak istiyorum ama ne yaptimsa temin edemedim nasil alabiliriz.karaborsa da olur.allah herkezin yardimcisi olsun.acil sifalar.
  • Merhaba emos .kullandığın naltrexone  mi yoksa muadilimi?

Nemexin benim kullandigim ilac.

Bugun yazdirabildim doktora .naltrexone diye yazdi.yarin Teb e gidecegim bakalim alabilecekmiyim.
    Evett ufak bir puruzle alabildim ilaci.doktor 50  yerine 5 mg yazmis.birseferlige mahsus veriyoruz birdaha olmasin dediler...

@efe14 naltorex aldim.benim daha once kullandigim kapsuldu.icini bosaltip sulandiriyordum.bu bildigimiz tablet.direk suya atip erittinmi yoksa onde havanda mi dövdün.
  • emos dedi:

@efe14 naltorex aldim.benim daha once kullandigim kapsuldu.icini bosaltip sulandiriyordum.bu bildigimiz tablet.direk suya atip erittinmi yoksa onde havanda mi dövdün.
    Senin adına sevindim ilacı temin edebildiğin için. 
    Suyu kaynatıp soğut. ( genelde çaydanlığın altında kaynamış ve soğumuş su bulunur.)  Günlük kaç mg alacaksın? Ben 3mg alıyorum. Küçük bir boş şişe bul içini iyice temizle ve kurula .  Bu boş şişenin içerisine ben 17 ml (boş bir enjektörle kolayca yapabilirsin) soğumuş suyu ölçerek dolduruyorum ve içerisine 50 mg lık hapı atıyor, akabinde buzdolabının kapağındaki göze koyuyorum. Burada ilaç erisin. Yaklaşık 2 saat sonra kullanıma hazırdır. Her akşam yatmadan önce 1 ml enjektöre çekiyorum ( öncesinde şişeyi iyice çalkala)  ve boş kapsüle doldurup kapsülü su ile birlikte yutuyorum. Kapsüle hiç doldurmadan da direk suyun içine 1ml koyup içebilirsin. Ancak tadı biraz acımtırak. Bana bu işi öneren Pirim Mikail : kapsül midede hatta bazen bağırsakta eriyor bu daha iyidir demişti. Onun için kapsüle doldurup içiyorum. Şifa olur İnşaallah. 05327721482 telefonum. Kafana takılan her ne olursa arıyabilirsin. İyi geceler.
    Sagolasin efe.bir kutuyu bu sekilde bitirmistim zaten.sadece kapsule doldurmak zor gelmisti bende suyla kullandim.
    Ilacin eriyip erimedigini merak etmistim.neyseki problem yok demekki.tekrar sagol
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak