Naltrexone (LDN) tedavisi

1246740

Yorumlar

• sevgilersevgiler 720 Eskişehir
    inşallah inşallah.herşey allahın izni ile.umarım hemen iyi olursun sende efe.gelişmeleride hep yaz.takip edelim.sonra inşallah sıra bende.benim ilaçta yolda.pazartesi yada salı belki elime geçer.istanbuldan bir eczane aracılığı ile getirttim.ben nemexin dedim sipariş verirken.eczacı ısrarla memexin dedi.orda sıkıntılıyım.M ile başlamıyor.nette hep nemexin diye geçiyor.elime geçince göreceğim.Nemexinmi  Memexinmi.hayırlısı
  • Hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.aile hekimiyle olabilmesine sevindim☺️

bende tatildeyim suan adresim değişken..Ağustos sonunda reçete ettiririm inşallah.
  • mikailtetikmikailtetik Yükleniyor... 386 Bursa
    Omega3 alırken iki formasyonu var birisi köpük bardağı deliyo, diğeri delmiyo ben delen den kullanıyorum. İnternette bunun testiyle ilgili videolar var bakabilirsiniz, şu iyidir bu iyidir diyemem benim kullandığım köpuk bardağı deliyo, küçuk bi ayrintı ama as için büyük bir ayrıntı
  • @mikailtetik dedi...
    Omega3 alırken iki formasyonu var birisi köpük bardağı deliyo, diğeri delmiyo ben delen den kullanıyorum. İnternette bunun testiyle ilgili videolar var bakabilirsiniz, şu iyidir bu iyidir diyemem benim kullandığım köpuk bardağı deliyo, küçuk bi ayrintı ama as için büyük bir ayrıntı

Alemsin Mikail :)) köpük bardağı deliyor ha...

Yazalim baride bu nedir demesin millet... Öncelikle bir adet kağıt ya da köpük bardak alıyorsunuz, videoyu görünce bardağı tanıyacaksınız, daha sonra bardağın yarısına sıcak su koyuyor ve bunun ardından dilerseniz bardağın içine kapsülü doğrudan atın, dilerseniz dışardan bir iğne ya da sivri bir şeyle kapsülü parçalayıp bardağa akıtın, bir süre sonra orijinal omega 3 içinde bulunan yağ asitlerinin bardağı eritmesi gerekiyor, yok eğer eritmiyorsa kaliteli değildir deniyor. Olayın mantığı da şu, omega 3 içindeki yağ asitleri damarlardaki aterom plağı dediğimiz ve damar tıkanıklığına neden olan maddelere de böyle etki ediyor işte, onu göstermeye çalışıyorlar yani onları da eritiyor.

Videosuda aşağıdaki linkte ;

abi on numarasın süpersin bravo ben deliyo derken erittiğini kastetmiştim güzel olmuş, ben ldn den öncede ve ldn ile beraber bir ay gibi eritmeyenlerden kullanmıştım bende zaman zaman b12 de kullanmama rağmen baş dönmesi mide bulantısı ve biraz kilo aldırma gibi etkiler yaptı fakat daha sonra bunun benim üzerinde çokta olumlu olmadığını farkettikten sonra farklı bir markasını aldım ve onuda araştırırken böyle bir durumunun olduğunu izledim, bunun eritenimi doğru eritmiyenimi bilemem iki versiyonuda doğru olabilir ama içinde içindeki etken maddelerde farklılık olabilir, sahte olabilir diyemem çümkü içeriklerinde balık yağı harici ne var bilemiyorum, neyse deneydekini esas alırsak orjinalide buysa eğer bende olumlu etkileri oldu, mesela baş dönmelerim tamamen düzeldi, ağrılarımda %80 azalma vardı zaten %90-95 lere çıktı yüzde beş on aralığıda benim hüsnü kuruntum ve gene söylüyorum ben bu ilacın kullanımı konusunda kimseye tavsiye edicek veya 12 den vurdum deyipte zan altında kalmak ve kimseleride mağdur etmek istemem, benim tek amacım naltrexonenin düşük dozunu kıllanarak  iyi duruma geldim fakat küçük bir ayrıntıda olsa bizim as de %10-20 çok önemli bir mesafe o yüzden pramitin her tuğlasından bahsetmem gerekir, bazen bilmediğimiz, görmediğimiz, önemsemediğimiz  bir ayrıntı yüzünden fitili ateşleyemeyiz ve hedefe atış yapamayız.bakın gene söylüyorum ben yaklaşık beş aydır  as li gibi değilim fakat benim hayatımda belkide topluluk olarak ilk müdahil olduğum bir site ve insanlar hepsi samimi yönetenlerden tutun yeni müdahil olanlara kadar ve tanıdıklarım kadarıyla ben esasen bu gemiden ayrılıp sahile çıkarım fakat işi bitince kaybolanları hiç sevmedim hiçte sevmem çektiğimiz acıları ben çok iyi biliyorum, umursamamazlık ve nankörlük etmek istemiyorum bi çok şeyi bu toplulukta öğrendim onlar bir adım attı ben on adım ilerlemey uğraştım ve şu an iyiyim bu işin en büyük keyfi  eskiden hastalık hastası muamelesi gördüğümde kafa yapan insanlar hastalandığında ben onlara hastalık hastası diyorum, boğazları şişse bile yada grip olduklarında eskiden içlerine çökerdim neyin var neyin var acaba onların hastalığıda benimki gibi mi diye merak ederdim ve o kişinin hastalığına bürünürdüm bi anda  ha hah hah yoldaşlar sağlık büyük keyif hepimiz iyi oluruz inşallah, bu arada iş aramaya başladım hafta sonu tatil olucak sabah sekiz akşam beş mesai olmıycak matematik hesabı fazla olmıycak en az 1500 maaş ve günlük bir paket sigara karşlığında iş arıyorum bursa civarında iş yeri falan açarsanız çalışırım, sağlıcakla kalın.
    benimde en çok istediğim iyi olup çalışmak.çalışmayı kendime ve başkalarına faydalı olmayı seviyorum.hem maddi hem manevi.inşallah oda olur.mikail bende hep senin gibi hissederdim.hep ailemden birine bişey olsa korkudan ölürdüm.tedavisiz bir hastalığa yakalanacakmış gibi.ağustos 5 te gidebilirsem birkaçgünlük tatilim var ailemle.bakalım.3 gündür tadım yok.kötüyüm.sanırım aşırı sıcaklar çoşturdu iltihapları.baş dönmeleri bacaklarda güçsüzlük el ayak iç titremeleri yoğun halsizlik.ne ararsan var.bugün hava biraz serinlemiş.eskişehirde.eğer düzelir gidebilirsem dönüşte ilaca başlıcam.ilaç kargoda bugün gelmezse pazartesi.şu an kalbim biraz düzensiz atıyor.hissediyorum.kaslarım titriyor.en çok belde agrı var.bu foruma girdiğimden beri ümitliydim.her hastayada olmak üzere çok ama çooookkk dua ederdim.bir çare çıkar buradan deyip deyip açardım forumu.allah razı olsun mikailden.olanı farkettirdi.inşallah ilaca her ulaşıp kullanan tedavi etmesede bu etkilerden kurtulup rahata erer.sanki salazopryın endol ve diğer birçok ilaç iğne tedavi ediyor.kullananlar bizleriz.kim iyi hissettim dedi birgün çıkıp.dahası mide gitti barsak gitti.böbrek gitti ciğer gitti deyip hep şikayetler okuduk.bende aksam bir kapsül omega3 alıp yattım.sabah namaza kalkıncada 1 tatlı kaşığı ballı kudret narı içtim.barsak için.başkada ilaç yada bitkisel kullanmıyorum.hayırlısı allahtan.ortadan kaybolanlara bende kızıyorum.elbet sebepleri vardır bilemeyizde.arada görünseler iyi olur.özellikle yazın uzaklaşılıyor.neyse.görüşürüz.
  • efe14efe14 263 Bolu
    Arkadaşlar bu sabah itibariyle TEb in gönderdiği ilaç elime ulaştı. İlacın ismi "Naltrexone hydrochloride 50 mg fılm-coated tablet, Austria  üretimli"son kullanma tarihi 2018.

Mikail Beyin tarif ettiği şekilde kullanabilmek için sipariş ettiğim bitkisel kapsüller de geldi. :yahoo:  İnşaallah bu akşam ilacı hazırlayıp başlarım.

umarım müspet sonuç alırız. ^-^

Alamazsak ta hakkınızı helal ediniz.  :whistle:
    hayırlısı inşallah efe.benimkide bu sabah geldi.nemexin natrexone hydrochlorıde capsule usp 50 mg.ama ben bu ay sonu başlayabilirim.eskişehirde olmayacağım.gelince evde başlayayım diyorum.gün gün yaz gelişmeleri açıkça olurmu.bilgilendir bizi.allah izin verir iyi olursan ortadan kaybolma emi.sabah kalkarkalkmaz nasıl hissettiğini yaz.çok meraktayım.ayyy inşallah iyi olursun.allah yardımcın olsun
    efe. 2. sırada kullanan ben olcaktım.sen önce davrandın.mikail 1 sen 2.başkası çıkmazsa ben 3.ü olacağım.heyecanlısındır.uyku problemi baş dönmesi yada karın ağrısı mide bulantısı falan olursa yaz.kaç mg başlıcan.bütün ayrıntıyı yaz.çatlıyorum meraktan.
    ---
    resimleri nasıl gönderdinki bende göndercektim.bilemiyorum
  • efe14efe14 263 Bolu
    Hızlı resim e üye oldum linklerini buraya kopyala yapıştır yaptım. :)

Heyecanlanmak ne demek. İçim kıpır kıpır. :alkis:  Hafta sonu dolabı karıştırır iken yıllar önce almış olduğum halı saha ayakkabılarını buldum. :( İki gündür onlar ile geziyorum ayağıma alışsınlar diye. :super:

Hafta sonu yaylaya gittim, iki gece kaldım. Oksijen ve enerji depoladım. :yahoo:
  • emosemos 1,088 Istanbul
    hadi bakalim( simdilik ) her ikinizede basarilar diliyorum.insallah cok iyi olursunuz mikail gibi.lutfen sık sık yazin lutfen.ilk onda olmak icin bende cabaliyorum bakalim :) şifa olur insallah.
    inşallah hepinize faydalı olur
    bende evliliği rafa kaldırmıştım.iyileşirsem.allahın izniyle.raftan indiririm. :D  :D  :D  :D  :silly:  :silly:  :silly: işin şakası.çokkk diliyorum.hepimiz iyi olalım.
  • emosemos 1,088 Istanbul
    Bugun eczaci olan bir arkadasim bu ilaci arastirdi benim icin.cantaci tabir edilen yurt  disindan kacak ilac getirenlerle konusmus.ayrica surekli gorustugu bir profesore de sormus.inatla, bu ilacin bir nevi uyusturucu oldugunu ve dogal olarak agrilari dindirdigini söylemiş. Benim bir donem kullandigim zaldiar isimli yesil receteyle satilan ilactan farki olmadigini belirtmis. ilaci eger kullanan var ise ve ozellikle bolme isini kendileri yapacaksa da  cok dikkatli olunmasini hatirlatmis.icindeki hydrochlorid maddesinin bir damlasi goze sicrarsa korluk dahi olusabilir demis. (Sadece duyduklarimi aktarmak istedim.kimsenin fikrini degistirmek ve yalanlamak gibi bir niyetim in olmadigini belirtmek isterim )
  • monomono 5,146 Ankara
    Arkadaşlar resimleri böyle link ekleyerekte yapabilirsiniz, sorun olmaz, zaten çok büyük boyutlu resimlermiş, sayfa daha kolay açılır.

Ama sizlere tavsiyem Flickr, google picassa, yandex, imgur gibi daha sağlam yerlere yüklerseniz, resimleriniz kolay kolay silinmez.

hızlıresim de umarım iyidir, neyse ben resimleri optimize edip, sayfaya ekleyeyim olmazsa...

Aksiyonlar bir bir geliyor, hadin rast gele :tamam:
  • efe14efe14 263 Bolu
    Sevgili yöneticimiz; çalıştığımız yerde internette kısıtlamalar var (kahrolası labris) ve  her site açılmıyor. :mad: Bu site açıldığı için buraya yükledim. Zaten ihtiyacı olanlar yakından siteyi takip ediyorlar. Resimler silinene kadar elbette görürler. :cool: Arada bir uğrayanlar görmese de olur. :lol: Ama sen bi güzellik yapıp sana göre sitede yer alması gerekenler aralarında var ise onları garantiye alabilirsen ne ala. :tamam:
    ---
    ---
    ---
    ***Yönetici notu:
    Garantiye almak adına resimler yandex-disk hesabımıza eklendi.   :super:
    bkz. https://yadi.sk/d/nrABkls1iFeWk
  • efe14efe14 263 Bolu
    Dün akşam (02.08.2015) eve gidince suyu kaynatıp soğuttum.( Mikail Beyin dediği saf suya ilave edin mevzuu için) Sonra Mikail Bey ile görüşüp 17ml suda eritip bu ölçü ile başlamaya karar verdik.(yaklaşık 3mg doz oluyor)

20:10 gibi hapı su ile buluşturdum.

22:30 gibi 1ml boş kapsülün içine doldurup bol su ile içtim.

http://i.hizliresim.com/rVRbd3.jpg

http://i.hizliresim.com/7bPG8N.jpg

Sonrasında Şükür ki henüz bir yan etki görmedim.  :yahoo:

Yan etki yok peki etkisi oldu mu derseniz; 24:15 gibi uyudum. Sabah ezanlar okunur iken ki saat 04:40 gibi ezan sesi ile uyandım. Normalde ezan sesi ile pek uyanamazdım. Gece de herhangi bir ağrı ile uyanmadım ( ki bu aralar bayağı bir uyanırdım. (belki bu ağrı işine havaların da bir olumlu etkisi olmuş olabilir.Serinledi çünkü bir kaç gün öncesine göre)) :dusun:

Yataktan kalkerken ki o ilk ağrıyı sorarsanız bu gün de vardı. Ama öncesi ile bi kıyaslama yapacak kadar azalmadı. :lol:

Belki psikolojiktir ama vücudum sanki bir hafif gibi. :super:

(Mikail Bey in de dediği gibi. Bunlar tavsiye niteliğinde olmayıp sadece yaşanılanlardır. Her bünyede farklı seyredebilir. )
    hayırlısı abi inşallah gün geçtikçe dahada iyi olursun, yan etkiye gelince herkezde aynı reaksiyon olmayabilir ama genede bilgilendirmekte fayda var diye düşünüyorum, piskolojik duruma gelince yıllarca durumlarımız hep piskolojik diye adlandırılmış ama bizlerin piskolojik bir sorunu yok sadece hastalığın seyri ne olacak telaşı var, bu yüzden her şeyden nem kapar olduk, hatta iyi olmaya başladıkmı bile onuda piskolojik demeye çalışıyoruz sanki bir algı, mecburiyet hissi, geçemez yada hafiflemez git gide kötüye gidicez geriye dönüş yok gibi düşünüyoruz ama mutlak bu çöküşün bir çıkışı olacak bu ilaçla olabilir, artı takviye olabilir, artı yeni bir şey geliştirilebilir, geçenlerde formların birinde bir arkadaşımız kök hücre ile tedavi yönteminde bir profun açıklaması üzerine kök hücrenin otoümmüm hastalıklarda olumsuz olacağı gibi durumdan bahsediyor, doğru bir düşünce çünkü kök hücre sonuçlanmıi bir deformite veya harabiyeti bölgesel olarak tadilat yani sonuca yönelik, fakat bizim hastalık bu harabiyetin ana merkez üstü yada karargahtan gelen emirlerin verildiği başlangıç noktası, burda bizim yapmamız gereken karargahtaki sorunu çözmek, harabiyet ise daha sonraki durum. örneğin bir yerimizde deformite oldu kök hücre ile tedavi ettik ana doğma sıfır ayarlarımıza geri döndük arzalı parçamız fabrikdan çıkmış gibi yeni oldu, inannınki o parçamız gene zamanla eski haline dönecektir, önemli olan sorunun kaynağını düzeltmek, şehir şebekesine gelen su pis ve biz arıtma takıp temizliyoruz ve bir süre sonra arıtma doluyo ve değiştirip tekrar temizliyoruz, yani kök hücre tedavisi gibi bir şey yapıyoruz, bu yöntem suyun kaynağındaki pisliği temizlemezki sadece suyun kalitesini biraz arttırır taaki arıtmadaki filitreler doluncaya kadar, bizim burda yapmamız gereken ana kaynaktaki arızayı gidermek belki bir ağaç yıkıldı suyu bulandırıp kirletiyo yada birileri çöp atıyo bunları tespit edip soruna sebep olan durumu giderdikten sonra arıtmaya gerek bile kalmaz.
    hayırlısı efe.gün içinde nasıl olduğunuda yazarsan iyi olur.daha ilk gün.inşallah 2.gün daha iyi etkilerini görürsün.ben forumu acıp açıp bakıcam gün boyu.haberlerini bekleriz
  • efe14efe14 263 Bolu
    İlacı alalı yaklaşık 14 saat oldu. ^-^

Şükür şu ana kadar yan etki olarak herhangi bir değişiklik yok. :super:
    yan etkiden bahsederken en kötü olabilecek ihtimalleri söyleyerek olabilecek olumsuzluğa hazırlıklı olmamızı bilmek gerekir, fakat yan etkileri hissedilir derecede yapmazsa veya çok etkilenmezseniz çok daha güzel, nitekim bendede öyle çok belirgin yan etkiler yapmasada 10-15 gün uykusuzluk çeken veya hemen uykum geldi diyen insanlarda olabiliyor, ilacın orjinal 50 ile 300 mg aralığında reçetelenmiş yan etkileri zaten ilacın perspektifinde yazıyor siz bunun kullandığın doz olarak ele alırsanız 50 / 17 sini yaşayabilirsiniz yani 17 de birini yada 300 mg kullanan bir bağımlılık tedavisi gören kişinin mak 100/1 yan etkilerini yaşayabilirsiniz.
    ---
    doktorlar ameliyat edeciği hastanın olurunu almak için basit bir ameliyat dahi olsa ölme ihtimalin var kabul edersen ameliyat ederiz derler, ameliyatta başarı oranı 100/9999999999999999, olsa dahi insan hayatı için 0,0000001 bile çok önemlidir gittinmi dönüşü olmayan telafisi mümkünatsız bir hata yapılmış olur o yüzden dikkat dikkat ve hep dikkat, doktorlarınızla mutlaka irtibat halinde olunuz ne kadar kızar gibi görünselerde sonuçta onlarında bir anası bir babası bir tek canları var mutlaka yardımcı olacaklardır.
    Efe yan etki gormedinde. Nasilsin pek. Agri acisindan. Diger gunlerine nazaran farklilik varmi
    bazen şu tür şeylerede kızıyorum hla b 27 geni nedir bu ya, bu olunca olurmuş yok olmazmış olanda varmış olmayanda varmış bu geni olmayanlardada oluyomuş püüüf ya bunlar savsata be, ben her şeyi kafaya takayım, kim ne söylerse söylesin içime atayım yüzüm gülsün içim kan ağlasın, önüme gelen her şeyi yiyeyim içeyim, taş olsa dayanmaz be,  sonra suçlu hla b27, adamın biri her türlü pisliği yapar yapar arkasından allaha hesap verirken allahım beni affet şeytana uydum dermiş, bi gün şeytan çıkmış demişki ulan müsebetsiz mahlukat yapıyon yapıyon benim üstüme atıyosun işine bak demiş, bizim meselede aynı bir gün hla b27 çıkıp demezmi böyle bir şey, vay halimize o zaman allah yarattığı insanlara fark koymamış beyazın siyahtan, siyahın çekik gözlüden bir farkı yok demiş,  hepinizi dört dörtlük yaratıım dememişmi, demiş ama biz önce dini böler gibi mezheplere insanlarıda bölmeye başlamışız yok senin genlerin şu sen ayvayı yedin ilerleyen yaşlarda saçın ağarır yok kulakların kepçeleme olur, kanser olucan, şeker olucan, tansiyon olucan bunlar sağlık hurafeleri hep, yaradılıştaki ailesel  genetik faktörler dışında hepsi traş, bir örnek vericem tofaş 1998 yılında şahin araba çıkarmış mısıra ihraç amaçlı bunun fabrika çıkışı 1,4 motor bunu mısır için çıkarmış 1,4 motor orda gider neden her yer düz kardeşim bizim memleket dağ bayır, bulunduğun bölgeye göre genetik durumun olabilir, ama biz ısrarla bunu dağ tepede kullanır motoru yeriz, başka bir örnek iki aynı model sıfır araba aldık fabrikadan aynı gün çıktı birisinin rengi siyah,  birisinin beyaz aralarında ne fark var her şeyi aynı motor gücü, egsozu, silgeçi, tekeri, lambası ama birisinin sibop kapağı plastik değilde metal, neyse  mazot pahalı diye beyaz arabanın sahibi ucuz yağlı mazot kullanırsa ne olur, araba sibop keser, motoru yer, enjektörleri tıkar, ya burda arabanın suçu ne ya fabrikadan bozukmu çıkmış... yok, imalat hatasımı... yok ve bu araba 15 bin kilometrede motoru yemiş yada aksamaya başlamış,   bunun neresi genetik ya sadece sibop kapağı farklı,  ama diğer arabanın sahibi 30 bin km yapmış araba şıkır şıkır, nerede genetik faktör diye soracak olursanız, işi çözemezler ve derlerki aynen şöyle bir basın açıklaması , yapılan son tespitlere göre hakim kararını veriyo arkadaşlar. açıklama ; sibop kapağı metal olan araçlar çabuk motor yiyo araba alırken sibop kapağına dikkat edin, hey yavrum hey bizde işi bilmiyoz zaten admlar her şeyi biliyo deriz her denileni doğru sayarız, çünkü bilmiyozki, adamlar kan tahliline yazmışlar hgb,plt,aso, crp, ph bunlar nedir ya benim babaanem eskiden hep kuranı açar okurdu zamanında arap alfabesinde okunuşlarını öğrenmiş ama anlamını bilmezdi akşam üstleri evinin önünde koca karılar bir toplanırlardı dedikodusunu yapmadıkları barak obamayla barselonanın yıldızı messi kalırdı onlarıda bilmediklerinden, bizim sağlık işlerindeki durumumuzda bu, arapça okumasını biliyosun ama anlamından içeriğinden haberdar değilsin, durmadan islama  ters dedikodu yapıyosun, bizim sağlıkla ilgili bilgimizde böyle herhalde, işin aslını bilmek anlamak, dinlemek, araştırmak, yanıldığın konularda yanılgıyı kabul etmek gereklidir diye düşünüyorum
  • efe14efe14 263 Bolu
    @sevgiler dedi...
    Efe yan etki gormedinde. Nasilsin pek. Agri acisindan. Diger gunlerine nazaran farklilik varmi
    Sevgi Hanım; (size abla da desem de olur. Çün ki profilinizdeki tarih doğruysa benden büyüksünüz.) Şimdilik ilgim yan etkilerden yana. Ancak basınç bugün 1009 civarında geziyor. Normalde az da olsa ağrılarım var.

İnşaallah zamanla müspet sonuç alırız.
  • Şu an için ihtiyacım olmadığından kullanmayacak olmama rağmen yaptığım araştırmalara göre bu ilacın riskleri daha çok uyuşturucu kullananlar için geçerli... Oda şöyleki kan uyuşturucudan tamamiyle temizlenmeden alınırsa, karaciğerde de uyuşturucudan dolayı hasar var ise, bir takım riskleri var... Bahsedilen uyuşturucuda öyle herhangi bir alkol alımı falan gibi şeyler değil damardan alınan eroin bağımlılığı sonrasında ilacı kullanmak için bu maddelerin kandan temizlenmesi gerekiyor...

Zaten ilaçların tarihcesine baktığınızda haşhaş, esrar ve türevlerinin tedavi amaçlı kullanımı çok eski yüzyıllardan beri uygulanan bir yöntem... Ama zamanla bilim ilerledikçe kimyasal olarak bu maddelerin ayrıştırılması, içindeki etken maddelerin keşfedilmesiyle saf haliyle değilde işte günümüzde LDN haliyle kullanılıyor... Birde şöyle düşünmek lazım AS ağrısı için kullanılan ağrı kesiciler ne kadar bağımlılık yapıyorsa LDN'de o kadar yapar...

Sonuçta kötü olan insanoğlunun beyni sen esrarı, mariuhanayı tedavi amaçlıda içebilirsin kafayı bulup dünyayı toz pembe görmek içinde, bir avuç ilacı içip yine ağrı sızı içinde yaşamaktansa yan etkisi olmadıktan sonra LDN kullanmak hatta bağımlısı olmak kesinlikle çok daha iyi bir tercih... Doktorlar tedavi etmiyor sadece ağrıyı keser diyorsa buda yanlış bir tanı... Neden derseniz ağrısı oLmayan bir AS'li normal hareketlerini yapmaya başlar eğer biraz da bilinçliyse egzersizlerine önem verir kaslarını kuvvetlendirir ve buda AS'de şu an için bilinen en iyi tedavi yöntemidir...

Ayrıca kullanılan hiç bir ilaç anti-TNF kadar risk teşkil etmiyor insan hayatında, düşünsenize isteyerek çaresizlikten bağışıklık sistemini baskılıyorsunuz anti-TNF kullandığınız sürece hafif aids haliyle yaşamak durumundasınız... Bu ilaçlara evet diyen doktorlar eğer işe yarıyorsa LDN'ye haydi haydiye onay vermesi gerekir diye düşünüyorum...
    (1) Stereo
    abi biz bu ilaca ara veriyoruz ve armıyozda sadece yan etkisel bakımdan midemde aşırı hasar yapmıyo, karaciğerimi bozmuyo  vs vs ben bağımlılığını görmedim annem bazen bir hafta on gün kardeşime gidiyo gel oğlum krize girdim hiç demedi, ben götürürsem ilacı içiyo götürmezsem sormuyo bile şurda bir ters orantı var normalde madde bağımlısı bunu alırsa keyif vermiyo sadece uyuşturucunun keyif veren halini aratmıyo, ama adam illede içicem kokoyu diyosa zaten yapcak bişey yok bağımsız olarak araya zaman farkını koyar neden keyif olırsa onu içmeye devam eder çünkü ldn kullanmak ban bi haz vermiyo sadece ağrılarım azaldığı için tutukluklarımda ortadan kalkıyo bana haz veren bu, aklım başımda ilaç karşımda bugün deselerki bunun tedavisini yan etkisiz olarak bulduk ve uyguluyoruz ldn yi ne ararım nede kullanırım.
    ayrıca bu ilacı 1,5-4,5 mg aralığında kullanıyorum bu dozun madde bağımlılığıyla hiç ama hiç alakası yok ve birisi desinki iki ayda sedimi, crp yi hiç bir şey yapmadan 32 lerden normal aralığına indirdim hiç ağrım olmadan desin , ben o kişiye saygı duyar ve söylediklerini ispat karşılığı denemeye değer bulurum, yeni güncel tedavi yöntemleri varsa  duymak ve uygulamak isterim, ben bu ilacı mart  nisan gbi başladım zannedersem hadi öyleyse sigarayı bıraktırsın, malesef bırakamadım çünkü 50 mg alırsam eğer, o amaç için kullanmış olucam, bu lacı 10 gün aramadığım oluyo ama sigarayı bir saat geçmeden arıyorum, sigarada uyuşturucu keyif verici bi madde yada içki
  • efe14efe14 263 Bolu
    Sevgi Hanım, az önce eve giderken yolda farkettim.  Normalde bu saatte ben bitkin, halsiz, uyurgezer gibi bir hal üzere olur, yarım saat kadar uzanırdım. :( ( tabii bu arada eşimden bi güzel de fırça yerdim. Yine yattın evde hiç bir şeye faydan yoklarla başlar, devamını ise bir Allah bilirdi.)  :saskin:

Bugün ise yere basamıyorum.Bacaklarımdaki kaslar adeta koş ne duruyorsun diyor. :boks: Şu an cin gibiyim. Bir mesai daha yapabilirim. Parmaklarımda  fazla bir enerji var gibi.

Umarım bu rüya bitmez. :yahoo:
    inşallah efe.çok şükür.iyi haberler geldikçe ben iyileşiyorum sanki.hep böyle ol.enerji dolu.çok sevindim inan.adına.adım sevgi.43 yaşındayım.sevgi diye hitap edebilirsin sorun yok.yarın yine yaz.iyi oldum diye kaybolma.kızarım haaaaa.
    (1) Stereo
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak