Enbrel iğne lazım.

Merhaba arkadaşlar.

Öncelik ile herkese sağlıklı günler diliyorum.Ben de yaklasik 20 yıldır  AS hastasıyım.Yaş 35.Çok ağrılarım oldu bir çok ilaç deneyiminden sonra  ağrılarımın tamamından Enbrel iğne sayesinde kurtuldum.

Yaklaşık 1 senedir Enbrel iğnem kalmadı. Bagkur borcum var hastaneye yazdıramıyorum.Üç kere eczaneden para  ile almak zorunda kaldım.

Aramızda da Enbrel iğnesi fazla olan yada kullanamamiş , elinde kalmış olan arkadaslarımız var mı? Var ise talibim çünkü ağrılarım dayanılmaz oldu.Bu arada İst Kartal dayım.

Şimdiden teşekkür ederim.

Murat

Yorumlar

• murat80murat80 Yükleniyor... 5 Ist
    Kimse yok sanırım
  • monomono 5,112 Ankara
    Kimse yok değil elbette, ama elinde enbrel iğnesi olan var mı o mühim tabi.

Geçmiştede böyle bir kaç paylaşımda olduğu için, konunuza ellemedik.

Sanırım beklemekten başka seçeneğiniz yok, siz genede ara sıra konunuzu güncellersiniz.

Geçmiş olsun.
  • murat80murat80 Yükleniyor... 5 Ist
    Tesekkürler Mono
    Saglıklı günler diliyorum hepimize.
  • NevaNeva 7 Yurtdisi
    Enbrel igneyi size kim onerdi? Doktorunuz? Yoksa kendi kesfiniz mi?
  • Murat.talha  ilac degisikligi yapildigi icin elimde 1 tane 50mg embrel var. Size ulastirmak isterim
  • Arkadaşlar a.spondilit hastalarına geçmiş olsun ben ne yazıkki arkadaşımın enabrel ilacını yanlışlıkla boşa harcadım elinde fazla 1 tane bulunan varsa üçretini ödeyerek alacam bana yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla
  • Kimse yok herhalde
  • monomono 5,112 Ankara
    Kimse var elbette, buralardayız lakin elinde fazla ilacı olan pek olmasa gerek. 
  • Teşekkür ederim ben dışardan satın aldım elimde fazladan bir tane var isteyen olursa yardımcı olurum
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

damlaerta emine maryeelem kelvilane altamccaffrey wngmarietta928 meg42 selda&tarık