AS ile birlikte hangi rahatsızlıklarınız var? - ANKET

124»

Yorumlar

 • alskskaalskska 59 Bilecik
  Ayseko dedi:
  alskska dedi:
  Bagirsak sıkıntı var. İlaçları kullandigimdan beri var.  sulu büyük tuvalet yapıyor . Katı olmuyor 
  Kullandığınız ilaç bağırsak sorununu tetiklemiştir. Benim bağırsak sorunlarım da helikobacter pylori için kullandığım antibiyotikle birlikte başlamıştı. İlaçlar bağırsak hastalıklarının atak yapmasına neden oluyor.
  Peki bu durumda ne yapmamız lazım.  Bağırsak için ne ilacı kulkanmam lazım 
 • SerapGSerapG 23 Kayseri
  Ağrılarım daha az şükür ama son zamanlarda uyuyamama ve ciddi çarpıntı hissettim en son duramadım hastaneye dahiliye gittim o da psikiyatra sevketti panik atak teşhisi kondu tedavi başladı.
 • Herkese yeniden geçmiş olsun diiyorum.Bende de özellikle son yıllarda sol karın boşluğu ve böbreklere dogru huzursuz edici bir ağrı oluştu.Kolonoskobi vb.tetkikler ve tahliller yapıldı.En son drnin cevabı organlarla alakalı olmadığı ve vücut duruşundan kaynaklığı yonunde, bir de okuduğunu tekrar tekrar okuma sanki algılama eksikligi gibi...
 • Haşimato kireçleme ve vitiligo başladı
 • muratkrmuratkr 49 İstanbul
  vertigo +behçet +AS+ boyun sırt ağrıları + dizlerde ödem kütürdeme :))
 • Merhaba yeni üye oldum gelelim hikayeme;
  40 yaşındayım 10 senedir AS hastasıyım başlangıç 2009 senesinde göğüs estetiği oldum ki olmaz olaydım çünkü ameliyattan 10 gün sonra sağ diz şişmesi ile başlayan rahatsızlık fizik tedavi doktoruna yönlendirilmem ile boşu boşuna 1 torba ilaç ile şişlik sol dize sıçradı yürüyemez hale geldim doktor doktor gezdik her yere abilerim kucaklarında taşıyordu derken ünlü bir profesöre gittim günde 6 kortizon ile hemen ayağa kalktım daha sonra araştırmalar yapıldı romateid artrit olduğum söylendi ilaçlarım verildi her ay kontrol 3 aya çekildi sonra evlendim şehir değiştirip Muğla'ya yerleştik hemen romatoloğa gittim sen romateid artrit değil ankilozansın dedi😂Sonuç tekrar iş dolayısıyla Kocaeline geldik yaş oldu 40 bu saatten sonra makaleleri okudum çocuk olayına korku ile bakmaya başladım ek hastalıklar haşimato ve yumurtalıkta çikolata kisti ve rahimde miyom var diyerek susuyorum Sevgiler 
 • egelinaegelina 2 Isparta
  AS den dolayı simponi kullanıyorum ve 14 kilo aldım ilk 2 ay tutulmalarım azaldı fakat kilodan dolayı ağrılarım arttı..skolyozlarım arttı.Inh 300 de kullanıyorum.. karaciğer yoruldu..bende yoruldum..33 yasımdayım.60 hissediyorum..psikoloji alt üst.çocuklarıma yetemiyorum..Astım teşhisi kondu...engelli raporu için başvurdum bakalım sonuç ne olacak..
 • M.SelimM.Selim 476 Bursa
  ankilozan spondilit, fibromiyalji ve hipertansiyon.
 • fozcanfozcan 5 İstanbul
  as hastalığı olan kişilerde; uyku apnesi, göz tembelliği ve mitral yetersizlik oluyor araştırdığım kadarıyla.
 • Bel fitigi hipertansiyon proinuteri karaciger yaglanmasi evre 2 obstruk hipokrolit kardiyomiyopati 
 • CommandouzCommandouz 12 İstanbul

  AS+Fibromiyalji+Hipertansiyon+Menisküs (Ödemde oluştu ancak As'den mi yoksa menisküsten mi bilemiyorum :) )+Reflü

 • EjderEjder 2 İstanbul

  Reflü var

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

korkmaztuba feryal taner40 floramolloy nisanlalesi filibus